• Головна
  • Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради
16:03, 12 липня 2023 р.

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради

12 липня під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась апаратна нарада, на якій керівники комунальних підприємств міста гуманітарного штабу громади та УСЗН звітували про поточну діяльність.

Сьогодні комунальники активно готуються до осінньо-зимового періоду: триває заміна внутрішніх мереж, ремонт обладнання та ліквідація наслідків обстрілу.

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради, фото-1

За словами директора КП «Покровськтепломережа» Дмитра Гордієнка, станом на сьогодні підприємством підготовлено та здано в експлуатацію в присутності інспектора Держенергонагляду 8 котелень. Також закінчується підготовка до здачі котелень №№ 5, 13 розташованих у м. Покровськ та смт. Шевченко, які будуть пред’явлені Держенергонагляду до закінчення липня. Щодо інших котельних - тривають роботи з підготовки та здачі згідно із затвердженим графіком.

До сталого проходження осінньо-зимового періоду готуються також працівники КП «Покровськводоканал».

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради, фото-2

«На даний час замінено 2878 метрів водопровідних мереж, що складає 96% від запланованих. Крім того, вже замінено 60 метрів каналізаційних мереж. На 9 водопровідних станціях вже проведена ревізія та ремонт насосного обладнання, ремонт автоматики, ремонт та ревізія запірної арматури, зварювальні роботи», - розповів присутнім директор «Покровськводоканалу» Руслан Ліннік.

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради, фото-3

Крім того, він додав, що продовжується буріння свердловин. На сьогодні їх 250. Зараз ведуться роботи з облаштування двох джерел альтернативного водопостачання у Лисівському та Піщанському старостинському округах з можливістю встановлення зворотних осмосів. Це надасть можливість місцевим мешканцям отримувати якісну питну воду.

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради, фото-4

Про те, як приводять до ладу житловий фонд громади доповів начальник ЖКВ Дмитро Візенков: «У Покровську багатоквартирний житловий фонд обслуговує чотири ФОПи, фахівці яких вже виконали ряд робіт з ремонту м`якої покрівлі, заміни внутрішніх мереж, прибиранню горищ та ревізії запірної арматури».

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради, фото-5

Про роботу гуманітарного штабу керівнику Покровської МВА доповів Дмитро Єрмолович. За його словами, за перше півріччя 2023 року мешканцям громади було видано понад 100 тисяч продуктових наборів, засоби особистої гігієни, будматеріали. Як гуманітарна допомога до громади надійшло близько 200 генераторів, 181 тисяча найменувань медикаментів та медобладнання 3 швидкі допомоги.

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради, фото-6

«Сьогодні гуманітарний штаб співпрацює з 33-ма партнерами, серед яких ГО «Проліска», «ADRA Ukraine», «GEM», «Solidarirtes» та інші. Підписано меморандуми про співпрацю з 16-ма організаціями», - зазначив Дмитро Єрмолович.

Крім гуманітарної допомоги мешканці Покровської громади отримують грошові виплати як матеріальну допомогу.

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради, фото-7

Як зауважила начальниця УСЗН Ірина Бонзюх, згідно з положенням та рішенням комісії, ця допомога призначається особам, чиє житло зазнало руйнувань, особам, які потребують коштовного лікування, ендопротезування, а також членам сімей загиблих Захисників та Захисниць України. Протягом останніх років було виділено додаткові кошти на матеріальну допомогу, підвищивши її обсяг.

«З 2016 року в нашій громаді започатковано надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. За ці роки вона набула не аби якої популярності, адже це дуже суттєва допомога, для тих хто її потребує. Лише за 1 півріччя поточного року виплачено допомогу 379 особам на загальну суму 5 млн 858, 17 тис. грн, 3 млн 400,7 тис. грн з яких виплачено за зруйноване житло внаслідок військових дій», - зауважила керівниця УСЗН.

Стан справ у комунальній та соціальній галузі Покровської громади розглянули під час апаратної наради, фото-8

Кожному доповідачу начальник Покровської МВА Сергій Добряк подякував за титанічну роботу і зауважив, що наразі зусилля усіх структурних підрозділів військової адміністрації та міської ради направлені на добробут місцевих мешканців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...