• Головна
  • В Україні змінили правила бронювання військовозобов'язаних
11:35, 13 липня 2023 р.

В Україні змінили правила бронювання військовозобов'язаних

В Україні змінили правила бронювання військовозобов'язаних

Кабінет Міністрів Україні оновив процедуру бронювання військовозобов'язаних від мобілізації.

Так, у переліку стало більше сфер, працівники яких можуть бути заброньовані, також встановлено термін, протягом якого мають розглядати звернення підприємств.

Про це повідомляє Міністерство економіки України. Відповідні зміни уряд вніс до Постанови № 76.

Так, відтепер звернення підприємств, установ та організацій стосовно визначення їх критично важливими повинні розглядатися до десяти робочих днів. Для цього підприємства мають відповідати щонайменше трьом із семи критеріїв, які визначив уряд.

Зокрема до критеріїв входить:

  • відсутність заборгованости зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ), наявність важливого значення для галузі національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади;
  • резидентство в «Дія.City»;
  • сума надходжень в іноземній валюті, не враховуючи кредити та позики, яка перевищує € 32 млн тощо.

Деяким підприємствам, як, наприклад, зі сфери паливно-енергетичного комплексу, а відтепер — і підприємствам ветеринарної медицини та казенним підприємствам пробірного контролю достатньо відповідати двом критеріям.

Крім того, за новими правилами, для визначення підприємства критично важливим будуть враховувати сплачені суми ЄСВ. Критерій передбачає сплату підприємством протягом звітного податкового року податків, зборів, платежів (окрім митних платежів) на суму понад 1,5 млн євро.

Також уряд обіцяє застосовувати єдиний підхід до визначення кількості військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню і працюють в органах місцевого самоврядування та в державних органах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бронювання_військовозабов’язаних
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...