• Головна
  • У Лисівському старостинському окрузі облаштовано свердловину
14:06, 13 липня 2023 р.

У Лисівському старостинському окрузі облаштовано свердловину

Зусиллями КП "Покровськводоканал" у селі Новопавлівка Лисівського старостинського округу облаштовано свердловину, яка дає можливість повністю забезпечити потреби місцевих жителів.  

Нагадаємо, після руйнування російськими обстрілами дамби Карлівського водосховища, одним з гострих питань для Покровської МВА є вирішення питання забезпечення всіх мешканців громади водою. Під час особистих прийомів начальника Покровської МВА Сергія Добряка від жителів ТГ лунали прохання щодо встановлення альтернативного джерела водопостачання. 

У Лисівському старостинському окрузі облаштовано свердловину, фото-1

Заявки, що залишають місцеві жителі, КП "Покровськводоканал" одразу приймає та бере до опрацьовання. Так, поки фільтрувальна станція не може повноцінно функціонувати через низький рівень води, на території всієї  Покровської громади міська влада забезпечує підвезення технічної та питної води, сприяє бурінню свердловин та риттю колодязів.

На сьогодні опрацьовано заявку щодо буріння свердловини  від мешканців с. Новопавлівка Лисівського старостинського округу.

У Лисівському старостинському окрузі облаштовано свердловину, фото-2

"Всі села Лисівського старостинського округу забезпечені водою. У Новопавлівці вже змонтовано свердловину, яка забезпечить технічною водою всіх мешканців. У селах Зелене та Новий труд Лисівського старостинського округу є свердловина з технічною водою, а от  Гнатівка і Ріг приєднані до Покровська та отримують водопостачання згідно з графіком. До селища Сухий Яр також здійснюється підвезення води. Тож, сьогодні води достатньо", - зазначила начальниця відділу управління Лисівського старостинського округу Юлія Кабанець.

Для жителів с. Новопавлівка нова свердловина значно полегшила побут, за що вони вже висловлюють свою вдячність.

У Лисівському старостинському окрузі облаштовано свердловину, фото-3

«Без води неможливо існувати, а крім того, коли ми ведемо господарство, маємо свійську тварину – скрізь необхідна вода. Дякуємо за те, що не залишилися осторонь, а допомогли», - говорить місцева жителька Валентина.

Варто зазначити, що після завершення всіх робіт з організації свердловини працівники КП "Покровськводоканал" виконують роботи з благоустрою території.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...