![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
09:43, 14 липня 2023 р.
Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання
![Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячи... Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання](/dist-assets/images/cap.jpg)
Покровські дитячі садки активно готуються до можливого повернення до очного навчання у новому навчальному році, попри складну ситуацію в країні.
![Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготов..., фото-1 Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Ми дуже активно готуємося до початку навчального року і сподіваємося, що в новому році ми зможемо повернутися до офлайн навчання. Тому ми готуємо укриття і чекаємо наших вихованців", - поділилася своїми очікуваннями Тетяна Зубар, завідувачка ЗДО №20 "Золота рибка".
![Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготов..., фото-2 Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Завдяки активній співпраці Покровської МВА та компанії “Метінвест”, в місті Покровськ вже ведуться ремонтні роботи для облаштування 10 укриттів у дитячих садках.
![Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготов..., фото-3 Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
“Зараз ми оглянули 2 з усіх 10 укриттів, де вже йдуть ремонтні роботи. Все робиться за планом, і маємо надію, що вже через 2 місяці їх буде введено в експлуатацію”, - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.
![Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготов..., фото-4 Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Попри складні умови, що склалися через воєнний стан та бойові дії в області, керівництво Покровської МВА робить все можливе, щоб діти знову могли навчатися колективно. Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки, важливо, щоб у кожному закладі були найпростіші укриття, тому зусилля спрямовуються на створення безпечних місць для дітей. Ці два заклади дошкільної освіти також забезпечені водопостачанням зі свердловин, в інших садочках також планується облаштувати альтернативні джерела води.
![Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготов..., фото-5 Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Соціально відповідальний бізнес взяв на себе дитячі садки, і сьогодні ми перевірили, наскільки якісно виконуються роботи. Попросили на деякі нюанси звернути увагу та додатково організувати місця для перебування дітей в цих шелтерах. Робимо так, щоб і дітям було комфортно перебувати, і щоб вихователю було зручно слідкувати за безпекою наших дітей", - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісова.
![Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготов..., фото-6 Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Такі заходи допомагають створити сприятливі умови для повернення до очного навчання дітей Покровської громади та забезпечити їх безпеку у разі надзвичайних ситуацій.
![Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготов..., фото-7 Безпека та комфорт для дітей: у Покровську триває підготовка дитячих садків до повернення до офлайн навчання, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...