• Головна
  • У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення
14:00, 15 липня 2023 р.

У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення

У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення

14 липня під головування заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участі заступниць Наталії Іваньо та Маргарити Ідрісової відбулось перше засідання Координаційного центру, створеного в червні поточного року задля підтримки цивільного населення та ВПО Покровської громади.

У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-1

Керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та громадських організацій та запрошені фахівці долучились до засідання з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

Передбачається, що координаційний центр сприятиме забезпеченню покращення життєдіяльності цивільного населення та ВПО. У своїй роботі Центр організовує взаємодію між всіма органами влади, громадськими організаціями з громадянами та вживає заходи для поліпшення їх потреб.

У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-2

Як зазначила Олена Харчевна, у Покровській громаді розпочинаються моніторингові візити до місць компактного проживання переселенців. Під час таких візитів передусім буде проведено аналіз забезпечення доступу ВПО до соціальних, юридичних та медичних послуг.

У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-3

Так, згідно з проведеним моніторингом, на засіданні вже було винесено одне з головних питань - забезпечення ВПО житлом та роботою. Як зазначили присутні на засіданні фахівці Центру зайнятості, кожен з внутрішньо переміщених осіб має право на отримання безкоштовного ваучера на здобуття або підвищення кваліфікації. Спеціалісти також консультують громадян щодо всіх питань з працевлаштування у Покровській громаді.

У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-4

У громаді вже запущено психологічну службу та в майбутньому буде організовано зустрічі, тренінги, семінари та різнотематичні заходи. Для цього у місті розпочали облаштування громадського простору – публічного місця.

У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-5

"Під час сьогоднішнього засідання було затверджено план роботи щодо вирішення питань, які стосуються надання: медичних послуг, гуманітарної допомоги, освіти, працевлаштування, соцпослуг та ін. Надалі Центр проводитиме не лише моніторинг проблемних питань, а й аналіз діяльності органів", - підкреслила Олена Харчевна.

У Покровську проведено засідання координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-6

Свої питання можуть залишати всі мешканці Покровської громади під час особистих прийомів або звернувшись до контакт-центру за номером 0800300101. Комісія їх розглядатиме на наступних засіданнях, які відбуватимуться щомісяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...