• Головна
  • ВПО у Покровській громаді можуть отримати грошову допомогу
12:06, 17 липня 2023 р.

ВПО у Покровській громаді можуть отримати грошову допомогу

За участі керівника гуманітарного штабу Покровської ТГ Дмитра Єрмоловича та начальниці УСЗН Ірини Бонзюх відбулась чергова робоча зустріч із представниками Solidarites International, під час якої було окреслено нагальні потреби ВПО.

ВПО у Покровській громаді можуть отримати грошову допомогу, фото-1

Так, серед гуманітарних питань, що потребують вирішення, присутні обговорили й можливість надання допомоги у вигляді грошової виплати 200 внутрішньо переміщеним особам.

ВПО у Покровській громаді можуть отримати грошову допомогу, фото-2

Втім, як зазначила Ірина Бонзюх таку фінансову підтримку отримають особи, які перебувають на території Покровської громади не більше 30 діб та розпочали оформлення документів, що підтверджують їхній статус. Зазначимо, що попередньо у ТГ 1 тисяча ВПО  вже отримали таку грошову виплату.

ВПО у Покровській громаді можуть отримати грошову допомогу, фото-3

Нагадаємо, що Покровська МВА вже не вперше співпрацює з Solidarites International — французькою неурядовою гуманітарною організацією, яка допомагає населенню, постраждалому від насильства та конфліктів, епідемій, економічної кризи, природних чи кліматичних катастроф. 

Під час сьогоднішньої зустрічі між сторонами був підписаний меморандум задля подальшого порозуміння та плідної спільної роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...