• Головна
  • Переселенці можуть отримати водійські права на основі довідки ВПО
17:00, 24 липня 2023 р.

Переселенці можуть отримати водійські права на основі довідки ВПО

Переселенці можуть отримати водійські права на основі довідки ВПО

Для отримання водійських прав необхідно подавати документи з відомостями про зареєстроване місце проживання отримувача. Але для громадян, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях або не мають зазначеного місця реєстрації це становить складнощі, - повідомляють у Мінреінтеграції.

Тому до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами було внесено необхідні зміни.

Зокрема, для ВПО передбачено можливість отримувати або обмінювати водійське посвідчення без документів, що засвідчують зареєстроване місце проживання. Переселенцям потрібно лише надати довідку про взяття на облік ВПО із зазначеним фактичним місцем проживання.

Така довідка може бути як у паперовому форматі, так і в електронному вигляді з додатка "Дія".

Нагадаємо: згідно з Постановою Кабміну № 580, для ВПО передбачено можливість без зареєстрованого основного місця проживання отримувати в сервісних центрах МВС такі послуги: складати іспити на право керування транспортними засобами; обмінювати й поновлювати водійське посвідчення; реєструвати й перереєстровувати транспортні засоби.

У такому разі до пакета необхідних документів додатково надається довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в якій зазначено фактичне місце проживання. Також адміністратору сервісного центру МВС можна пред'явити довідку в електронному форматі через додаток Дія, - повідомили в МВС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...