• Головна
  • Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у Покровську дороги змінюються на краще - Олексій Стебель
19:59, 24 липня 2023 р.

Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у Покровську дороги змінюються на краще - Олексій Стебель

Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у Покровську дороги змінюються на краще - Олексій Стебель

У місті Покровськ триває поточний ремонт автомобільних доріг. Зараз використовують картковий ремонт, що має гарантійний термін тривалістю три роки. Найближчим часом планується перейти на вулиці міста Родинське в рамках тендерних закупівель.

Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у Покровську дороги змінюються на краще - Олексій Стебель, фото-1

«Запланований термін завершення ремонтних робіт для виграної підрядної організації - 10 серпня поточного року, а виконавцем цих робіт є компанія "Агропромбуд". Для забезпечення контролю якості виконання робіт були навіть залучені послуги технічного нагляду, попри те, що це не вимагається законодавством. Таким чином, крім гарантії від підрядної організації, місто також має кваліфікований погляд на якість виконання робіт з боку сторонньої організації. Покровська громада з нетерпінням очікує на завершення ремонтних робіт та поліпшення стану дорожнього покриття», - зазначив Дмитро Візенков. 

Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у Покровську дороги змінюються на краще - Олексій Стебель, фото-2

Покровська МВА не зупиняється у своїх зусиллях покращити дорожню інфраструктуру для мешканців. Зараз в процесі поточного ремонту доріг є найбільш навантажені вулиці міста Родинське. Пріоритетом є забезпечення безпечного пересування транспорту і зручності для громади.

“Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у нас дороги змінюються на краще. Наразі ті роботи, які були заплановані, виконуються, і ми майже закінчили перший етап робіт у місті Покровськ. Незабаром розпочинаємо роботи у місті Родинське на вулицях Пушкіна і Шахтарської слави. Далі буде відремонтована вулиця Краснолиманська. Це найбільш навантажені вулиці. Також наступного тижня будуть розпочаті роботи другого етапу ремонту доріг у місті Покровськ”, - розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у Покровську дороги змінюються на краще - Олексій Стебель, фото-3

Після виконання тендерних процедур на першому етапі ремонтних робіт у громаді, було виявлено порушення комунікацій, що вимагає додаткових робіт. Покровська МВА має на меті не лише завершити ремонт доріг, але й підтримувати сталу якість і надійність інфраструктури.

Завдяки неперервній праці ремонтних бригад, які працюють цілодобово і навіть у вихідні, багато ділянок вже відновлено, зокрема на вулицях Європейській, Лихачева та інших у центрі міста. Крім того, проведено обстеження і планується усунення пошкоджень зливової каналізації для забезпечення безпеки громадян.

Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у Покровську дороги змінюються на краще - Олексій Стебель, фото-4

"Ми хочемо відремонтувати ці комунікації, ми не хочемо залишати їх в поганому стані, щоб потім не повертатися і не переробляти. На цих вихідних ви бачили приклад такої роботи біля ТЦ "Сім'я" із ремонту зливової каналізаційної системи. Сьогодні виконуються роботи з ремонту зливової каналізації на вулицях. І є ще одне місце, це провал комунікацій біля пішохідного переходу Центрального універмагу "Покровськ". У місті Родинське також є пошкодження зливової каналізації у центрі. Виконані вже обстеження, заплановані роботи й вже наступного тижня проблема буде усунена", - зазначив Олексій Стебель.

Роботи тривають, ми йдемо за планом, тож кожного дня у Покровську дороги змінюються на краще - Олексій Стебель, фото-5

Головними завданнями на майбутнє є завершення ремонту доріг на вулицях Європейській, Панфілова, Центральній, а також ремонт "Горбатого" та Дніпропетровського мостів. Є плани також для доробки вулиць Володимирської та Затишної. Покровська МВА прагне забезпечити відновлення більшості проїзних доріг у Покровській громаді до жовтня місяця.

“Наші проєкти на погодженні, ми чекаємо кошти на виділення ремонту. Це буде вулиця Шосейна, вулиця Шмідта, а також капітальний ремонт Мирноградського мосту. Ми сподіваємося, що в наступному місяці ми зробимо і другу половину мосту. На цьому тижні будуть також продовжені роботи з відсипки доріг у населених пунктах старостинських округів. Ми отримали 8 вагонів доменного шлаку. Їх вже розвантажили та транспортували у місця зберігання, тож ми готові до подальших робіт у населених пунктах нашої громади, аби покращити життя всіх наших мешканців”, - додав Олексій Стебель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...