• Головна
  • Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”
09:00, 27 липня 2023 р.

Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”

Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”

У Покровській громаді вивезенням сміття займається КП «Багатогалузеве комунальне підприємство», а саме дільниця "Санітарна очистка міста".

"За весь час війни, ніколи не було такого, щоб сміття не вивозилося. Адже одна із найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття. Наразі ми відіграли торги на платформі “Прозоро” та плануємо закупівлю нового сміттєвоза на заводі виробника, що суттєво економить кошти з міського бюджету. Також ми плануємо закупити нові сміттєві контейнери, вже зібрали замовлення від громадян. В рамках регіональної програми з поводженням з відходами, ми бачимо великий обсяг робіт, який ми бажали б реалізувати у нашій громаді. А саме, сортувальний та переробний завод та облаштування регіонального сміттєвого полігону, адже це створить робочі місця та поповнить кошти місцевого бюджету. Сподіваємося, що з часом ми втілимо всі наші плани у життя", - зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”, фото-1

Ці 17 місяців війни були дуже складні для КП “Багатогалузевого комунального підприємства”, завдяки згуртованому колективу та чітко організованій роботі, працівники регулярно підтримували Покровську громаду у чистоті.

Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”, фото-2

“Техніка в робочому стані, все стабільно, забираємо сміття кожного дня. Є чіткий графік роботи. Якщо виникають якісь складнощі, то Покровська МВА завжди допомагає нам”, - зазначив директор КП “БКП” Алік Тумасов.

Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”, фото-3

Навіть у прибиранні сміття існує певна стратегія. Зараз буде збільшуватися кількість сміттєвих баків, тож незабаром буде придбаний новий євро-сміттєвоз для того, аби встигати виконувати збільшений обсяг робіт.

“Через те, що багато людей повернулося до Покровської громади, об'єм сміття збільшився. Будуть закуплятися нові контейнери, і щоб встигати обробляти цей обсяг робіт, вирішено придбати новий сміттєвоз для заднього завантаження. Дякуємо за сприяння у цьому питанні керівництву Покровської МВА”, - додав директор КП “БКП” Алік Тумасов.

Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”, фото-4

Наразі на дільниці “Санітарна чистка міста” працює 11 осіб. Кожного дня для вивозу сміття залучається 6 та більше автівок. Сміття вивозиться в приватному секторі з понеділка до п'ятниці, а також кожен день виконуються роботи в державному секторі.

“Ця дільниця щодня займається вивозом сміття. Ми виконуємо роботи на території міст Покровськ та Родинське, а також у старостинських округах. Крім того, за заявками контакт-центру ми надаємо громадянам на замовлення платні та безкоштовні контейнери. Наші працівники ретельно займаються підмітанням та прибиранням міста. Сміття дуже багато, особливо у весняний та осінній сезони. Це гілля, трава, листя, бо громадяни теж наводять лад у себе на прибудинкових територіях. Займаємося вивезенням негабаритного сміття, а саме будівельних відходів, гілля після обрізки дерев, скошеної трави та іншого” - зазначила в.о. начальника дільниці "Санітарна чистка міста" Марина Бурда.

Олексій Стебель: “Одна з найважливіших сторін благоустрою громади - це прибирання територій та вивіз сміття”, фото-5

Працівники дільниці “Санітарна чистка міста” звертаються до громадян з проханням викидати сміття лише у контейнери, а мешканців приватного сектору завжди зв'язувати траву та гілля, щоб все було компактно. Примітно, що найбільш засміченими працівники дільниці вважають м-рн "Лазурний" та вулицю Шахтобудівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...