![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
13:51, 27 липня 2023 р.
Павло Кириленко привітав медиків Донеччини із професійним святом
![Павло Кириленко привітав медиків Донеччини із професійним святом Павло Кириленко привітав медиків Донеччини із професійним святом](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 27 липня, начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко привітав медиків Донеччини із професійним святом та вручив відзнаки РНБО, грамоти і подяки облдержадміністрації.
"Навіть у мирні часи лікарська праця складна і виснажлива, а якою вона є в умовах повномасштабної війни, звичайній людині навіть важко уявити. Я щиро вдячний всім медичним працівникам, які у цей надскладний час залишаються на Донеччині, - наголосив Павло Кириленко. - На медиках лежить велика відповідальність – рятувати життя наших поранених захисників та цивільних. Впоратися з цією відповідальністю – це ознака високої професійності. Ознака, яку наші лікарі точно мають"".
Очільник області також зазначив, що дуже важливо, що цього року українські медики вперше відзначають своє професійне свято окремо від росіян. І це закономірно: не можуть кат і його жертва мати спільних свят.
"Цинічні агресивні дії росії завдали величезної шкоди українській медичній системі - у тому числі і тут, на нашій рідній Донеччині. І після нашої перемоги нам усім доведеться докласти максимальних зусиль, щоб не лише відновити усе втрачене, а й вийти на новий, ще вищий рівень - як у плані оснащення наших лікарень, так і в плані професійних якостей лікарів та медичного персоналу, - зазначив Павло Кириленко. - Отже, перед українською медициною лежить складний шлях. Але я впевнений, нам до снаги пройти його достойно".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...