• Головна
  • Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей
09:42, 28 липня 2023 р.

Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей

Фахівці Центру звертаються до всіх батьків і дітей громади із запрошенням на різноманітні заходи для дітей. 

Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей, фото-1

«Кожного тижня у вівторок та четвер на м-рн “Сонячний” в Покровському Центрі соціальних служб о 10:00 та об 11:00 відбуваються різноманітні заходи для дітей. В умовах обмежень через військову агресію рф організатори забезпечують безпеку і комфорт усіх присутніх та розподіляють дітей на невеликі групи 10-12 осіб, щоб дбайливо піклуватися про кожного»,- заступник начальника Покровської МВА Олена Харчевна. 

Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей, фото-2

Такі заходи мають на меті забезпечити дітям цікаве та пізнавальне дозвілля. Відвідувачі центру мають можливість грати у настільні ігри, брати участь у розвивальних активностях на свіжому повітрі, а також спілкуватися з  однолітками. Команда професіоналів у сфері соціальної роботи зробить усе можливе, щоб забезпечити дітям веселе та цікаве проведення часу.

Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей, фото-3
Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей, фото-4
Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей, фото-5

“Дітям цікаві наші заняття, арттерапія, руханки. Але все ж таки головне, які емоції при цьому ця дитина відчуває, як спілкується з іншими та що винесла до себе. Важлива стабілізація емоційного стану дитини. Дуже тішить те, що Покровська МВА має спільне з нами бачення, як розвинути цю роботу та підтримати дітей нашої громади. Разом ми йдемо до надання якісних соціальних послуг як дітям, так і дорослим мешканцям громади”, - зазначила Наталія Антонова.

Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей, фото-6

Зокрема, у Центрі соціальних служб діти отримують можливість провести час з досвідченими психологами та фахівцями, які забезпечать не лише розважальні заходи, але й підтримку їхнього емоційного стану.

Покровська МВА вважає, що робота з молодшими мешканцями громади має велике значення, тому що діти - це майбутнє нашої країни. Разом із командою соціальних працівників, місцева влада прагне створити якісні та доступні соціальні послуги для дітей та дорослих мешканців громади.

Фахівці Покровського Центру соціальних служб запрошують на різноманітні заходи для дітей, фото-7

Працівники Покровського Центру соціальних запрошують всіх зацікавлених батьків приходити зі своїми дітьми на ці заходи, де вони матимуть нагоду не лише весело провести час, а й отримати підтримку від фахівців, які мають на меті піклуватися про добробут та щастя молодого покоління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...