![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
12:00, 29 липня 2023 р.
У Покровську засідала комісія з розподілу гуманітарної допомоги
![У Покровську засідала комісія з розподілу гуманітарної допомоги У Покровську засідала комісія з розподілу гуманітарної допомоги](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, що надійшла до громади.
Основним питанням порядку денного була інформація про отримання благодійної допомоги від БО «Фонд оборони і розвитку України» (м.Київ) та БО «Благодійний фонд Возз’єднання» (м.Київ).
![У Покровську засідала комісія з розподілу гуманітарної доп..., фото-1 У Покровську засідала комісія з розподілу гуманітарної допомоги, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
З метою забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної інфраструктури, безпечних умов проживання на території Покровської громади, підтримки соціально незахищених верств населення членами комісії було вирішено розподілити отриману гуманітарну допомогу згідно з отриманих листів – заявок.
![У Покровську засідала комісія з розподілу гуманітарної доп..., фото-2 У Покровську засідала комісія з розподілу гуманітарної допомоги, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, електрогенератори, які були надані громаді від БО «Фонд оборони і розвитку України» будуть передані КП «Покровськтепломережа».
З отриманих продуктів працівниками комітету самоорганізації населення будуть сформовані продуктові та гігієнічні набори, які надалі видаватимуть мешканцям громади, які опинитись в складних життєвих обставинах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...