12:40, 21 вересня 2023 р.
Громада, оповита димом: у Покровську інспектори служби правопорядку слідкують за дотриманням правил благоустрою
Щороку восени та на весні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Розпалюючи багаття, люди шкодять навколишньому середовищу та завдають незручностей своїм сусідам.
Особливо гостро це відчувається на сільських територіях, де здавна люди звикли ліквідовувати сміття саме таким чином.
Не зважаючи на воєнний стан, інспектори КП "Муніципальна служба правопорядку" продовжують контролювати додержання правил благоустрою. І не лише в місті, а й на всій території громади.
Вчора представники служби правопорядку працювали в селі Гришине, яке під вечір було майже все оповито димом.
«Спалювання листя набуло масштабу екологічної проблеми. Сезонні «палії» розводять вогнища з опалого листя прямо перед будинками, на вулицях, в житлових кварталах. Стоїть такий дим, що інколи навіть не можна відчинити вікна помешкань. Дорослі та діти змушені ним дихати. Крім того, дим надовго зависає в повітрі, внаслідок чого погіршується видимість на дорогах, що може призводити до ДТП. А найгірше те, що спалювання опалого листя несе чималу шкоду здоров’ю людини та природі», – зазначає старший інспектор КП «Муніципальна служба правопорядку» Олександр Трофимов.
Більшість мешканців Гришинського старостинського округу знають про заборону на розведення багать, яка діє на території Покровської ТГ, але все одно знаходять можливість її порушити.
Юрій Лучанінов – один з тих, на кого довелось інспекторам муніципальної служби правопорядку скласти адміністративний протокол. За словами чоловіка, спалення сухостою – це найшвидший спосіб утилізації природного сміття. Свою вину визнав та відразу ліквідував багаття.
Провели профілактичну бесіду щодо дотримання правил благоустрою інспектори комунального підприємства й з Марією Нагорною. Жінка – переселенка з Київщини, тож про заборону на розведення вогнища просто не знала.
Під час рейду було зафіксовано чимало правопорушників, тож представники КП «Муніципальна служба правопорядку» в котрий раз закликають мешканців громади не завдавати шкоди навколишньому середовищу і власному здоров’ю та попереджають, що спалювання рослинних залишків тягне за собою накладення штрафу відповідно до ст. 152 Адміністративного кодексу України (порушення правил благоустрою). Штраф становить від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для посадових осіб чи підприємців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що потрібно для кота? Все про правильні аксесуари та товари
Новини компаній
17:00
10 грудня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...