![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:00, 1 листопада 2023 р.
У Покровській громаді спеціалісти служби у справах дітей проводять профілактичну роботу щодо протидії домашньому насильству
![У Покровській громаді спеціалісти служби у справах дітей проводять ... У Покровській громаді спеціалісти служби у справах дітей проводять профілактичну роботу щодо протидії домашньому насильству](/dist-assets/images/cap.jpg)
Для запобігання виникнення складних ситуацій у сім’ях, які перебувають на превентивному обліку, спеціалісти служби у справах дітей Покровської міської ради спільно з інспекторами ювенальної поліції Покровського РУП провели черговий профілактичний рейд.
Під час зустрічі з родинами, спеціалісти нагадали дорослим аспекти юридичної відповідальності за вчинення домашнього насильства. А дітям розповіли як відрізнити домашнє насильство від інших злочинів та куди слід звертатися по допомогу.
![У Покровській громаді спеціалісти служби у справах дітей п..., фото-1 У Покровській громаді спеціалісти служби у справах дітей проводять профілактичну роботу щодо протидії домашньому насильству, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Щоб запобігти домашньому насиллю, спеціалісти служби у справах дітей постійно проводять профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення. У зв’язку з воєнним станом в країні, було звернено особливу увагу батьків на зайнятість дітей у вільний від занять час», - зазначила начальниця служби у справах дітей Оксана Діма.
![У Покровській громаді спеціалісти служби у справах дітей п..., фото-2 У Покровській громаді спеціалісти служби у справах дітей проводять профілактичну роботу щодо протидії домашньому насильству, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
На завершення розмов родинам було вручено листівки превентивного характеру.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...