![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
15:10, 1 листопада 2023 р.
Підготовка доріг до зими та старт опальнувального сезону: у Покровську пройшла апаратна нарада
![Підготовка доріг до зими та старт опальнувального сезону: у Покровс... Підготовка доріг до зими та старт опальнувального сезону: у Покровську пройшла апаратна нарада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка та за участі заступників відбулась апаратна нарада. Керівники прозвітували про поточний стан діяльності за напрямками, окреслили проблемні питання та й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.
У ході наради було обговорено низку актуальних питань щодо життєдіяльності громади. Серед першочергових - забезпечення безперебійної роботи обʼєктів критичної інфраструктури міста, благоустрій громади, безпекова ситуація та забезпечення гуманітарною допомогою внутрішньо переміщених осіб та вразливих верств населення.
![Підготовка доріг до зими та старт опальнувального сезону: ..., фото-1 Підготовка доріг до зими та старт опальнувального сезону: у Покровську пройшла апаратна нарада , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Детально обговорили питання щодо старту опалювального сезону. За словами Олексія Стебеля вже сьогодні, 1 листопада, всі котельні міста було запущено в роботу: «До тепла поступово підключають щогодини усе більше об’єктів. Насамперед ще в середині жовтня ми включили опалення в лікарнях та інших об’єктах соціальної інфраструктури. В енергетичній системі зараз немає дефіциту. Відключення чи графіки не застосовуються. Але розуміємо, що ворог може накопичувати ракети для масованих ударів, а тому продовжуємо підготовку».
Ще один фронт робіт – обслуговування дорожнього та вуличного покриття. Як зауважив Сергій Добряк, вже не за горами час зимової непогоди, в т.ч. ожеледиці, тож вже сьогодні треба думати про запаси суміші для посипання вулиць і доріг.
«Роботи з благоустрію тривають і на територіях старостинських округів, а саме: вивезення опалого листя та прибирання чагарників», - додала Наталія Іваньо.
Крім того, заступниця начальника Покровської МВА розповіла й про роботу із забезпечення населення необхідними непродовольчими речами та харчовими продуктами.
«На постійній основі наша громада отримує від міжнародних донорів гуманітарну допомогу у вигляді продовольчих (продуктові набори, хліб) і непродовольчих товарів (одяг, взуття, гігієнічні набори та ін.). До видачі допомоги мешканцям залучаються члени гуманітарного штабу та Комітет самоорганізації населення. Сьогодні донори роблять наголос на забезпеченні у першу чергу вразливих верств населення: людей похилого віку 65+, людей з інвалідністю, малозабезпечених та багатодітних родин, одиноких батьків, внутрішньо-переміщенних осіб та людей, які опинилися у скрутному життєвому становищі», - зауважила Наталія Іваньо.
Також, була надана інформація про стан справ в освітній галузі.
![Підготовка доріг до зими та старт опальнувального сезону: ..., фото-2 Підготовка доріг до зими та старт опальнувального сезону: у Покровську пройшла апаратна нарада , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як зазначила Маргарита Ідрісова, продовжується робота щодо облаштування укриттів та підготовки закладів освіти до навчального процесу у змішаному форматі, облаштуванні освітньо-консультаційних пунктів.
“Розумію, що не у всіх батьків є можливість належним чином надавати всебічний розвиток своїм дітям самотужки, вдома, але я переконаний, що кожна дитина у нашій громаді, в тому числі у сільській місцевості, повинна мати можливість розвиватися різносторонньо та з користю проводити вільний час. Але всі процеси повинні відбуватися виключно з дотриманням безпекової ситуації», - підкреслив начальник Покровської МВА.
Обговорили керівники і соціальну підтримку мешканців. Як зазначила Олена Харчевна, ведеться облік пільгових категорій населення, обстеження їх житлових умов і наявних потреб. Особлива увага зараз приділяється підготовці вразливих категорій населення до зими.
Окрему увагу було приділено безпековій складовій: облаштуванню укриттів та евакуації населення.
«Щодня перед нами повстає чимало викликів, втім ми повинні мобілізувати всі свої сили і ресурси для забезпечення першочергових потреб громади», - зауважив Сергій Добряк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...