• Головна
  • Обираємо дверні доводчики для будинку чи офісу: секрети корисних пристроїв
Новини компаній
12:46, 13 листопада 2023 р.

Обираємо дверні доводчики для будинку чи офісу: секрети корисних пристроїв

Новини компаній
Обираємо дверні доводчики для будинку чи офісу: секрети корисних пристроїв, фото-1

Дверні доводчики виконують, на перший погляд, просту функцію – зачиняють двері автоматично, після того, як хтось пройшов у двері ззовні чи з середини. Крім того, вони створюють кращі умови щодо теплозбереження та появи пилу, шуму, проникнення вологи. Ефективні дверні доводчики є достатньо складним механізмом, обирати який для конкретного будинку чи комерційного приміщення треба враховуючи декілька “секретів” їх застосування. Саме про них зараз і розкажемо.

Механізми доводчиків: який є кращим і куди їх краще встановити

Більшість пропонованих від виробників доводчиків виконані у популярному колінному варіанті механізму. Менш поширені слайдові та пружинні, хоча і вони достатньо ефективні у багатьох конструкціях:

  • колінний дверний доводчик забезпечує контрольоване та плавне закривання дверей;
  • слайдовий – має такі самі характеристики, але також додає значну стійкість до навантажень;
  • пружинний – простий і оптимальний за вартістю.

Колінні, слайдові та пружинні доводчики, а також інші елементи інфраструктури захисту будинку від холоду, несанкціонованого доступу, системи захисту від надзвичайних подій пропонує компанія «Фортер», асортимент товарів якої є на сайті https://www.forter.com.ua/.

Переваги різних систем доводчиків

Колінні та слайдові доводчики мають складну систему регулювання сили відкривання та використання її оберненої дії для автоматичного закривання. Пружинні застосовують просту механічну силу розтягненої пружини, що стискається і зачиняє двері.

Проконтролювати плавність закривання та щільність до якісних показників найпростіше у колінних та слайдових конструкціях. Пружинні конструкції менш гнучкі у налаштуваннях.

Колінні та слайдові доводчики застосовують у комерційних та промислових об’єктах, а прості пружинні – у приватних будинках, де значно менше навантаження. Хоча застосування колінних та слайдових версій може бути в приватному будинку, квартирі, якщо власники турбуються про якість зачинення дверей та комфортність.

Обов'язково слід довідатись перед придбанням, про те на яку вагу дверей розрахований пристрій, адже якщо вона буде не сумісною, тоді ефективність і витривалість доводчика знизиться у рази. Якщо ж двері будуть під час експлуатації замінюватись з посиленням захисту чи встановленням додаткових опцій, варто замінити на новий і доводчик, що буде відповідати діапазону ваги дверей. Стандартні діапазони є такими:

  • 25 - 45 кг;
  • 45 - 65 кг;
  • до 85 кг і більше.

Також корисними будуть наступні функції: вітрового гальма – Back Check, затримки зачинення – Delay Action або фіксації відкритих дверей – HOLD OPEN.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...