• Головна
  • У Покровську планується відкрити офіс міжнародної організації «Лікарі світу»
15:06, 17 листопада 2023 р.

У Покровську планується відкрити офіс міжнародної організації «Лікарі світу»

У Покровську планується відкрити офіс міжнародної організації «Лікарі світу»

Міжнародна гуманітарна організація "Лікарі Світу (Doctors of the Worlds)" розширює географію своєї діяльності та планує відкриття офісу в місті Покровськ на початку наступного року. 

Про наміри надавати допомогу мешканцям Покровської громади  представники ГО оголосили під час спільної зустрічі з керівниками міської військової адміністрації. 

«Наша організація вже працює у багатьох країнах світу, надаючи невідкладну та довгострокову медичну допомогу найбільш уразливим категоріям населення. Одним із ключових напрямків діяльності "Лікарів Світу" є надання соціальної, медичної та психологічної допомоги, а також проведення тренінгів самодопомоги для людей та медичних працівників», - розповів представник голови філії “Ерце дер Вельт” в Україні Девід Шустер.

Своєю чергою, начальник Покровської МВА Сергій Добряк зазначив, що Покровська громада знаходиться за 40 км від лінії фронту та перетворилася на евакуаційний, гуманітарний і логістичний хаб, приймаючи людей з гарячих точок та забезпечуючи їх необхідними ресурсами. 

Під час зустрічі присутніх ознайомили з поточною ситуацією в громаді та наявними потребами, одна з яких - це відновлення повноцінної роботи Управління соцзахисту населення, яке зазнало руйнувань під час обстрілу з боку рф. 

За словами заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної, є потреба у меблях, оргтехніці, а також соціальному транспорті для перевезення людей з інвалідністю та обмеженими можливостями. Важливою є також підтримка у проведенні ремонту гуртожитку для компактного проживання ВПО по вулиці Ольшанського.

Обговорили учасники зустрічі і потреби в гуманітарній допомозі, а саме забезпечення населення, постраждалого від обстрілів, наборами особистої гігієни. 

Однією з актуальних проблем є також нестача медичного персоналу через евакуацію та мобілізацію лікарів. Також, важливим аспектом стало питання ментального здоров'я медичних працівників, для яких вже проведено курси від Міністерства охорони здоров'я. Зокрема, планується впровадження тренінгів по ментальному здоров'ю для забезпечення психологічної стійкості лікарів.

«Міські лікарні потребують додаткових розхідних матеріалів внаслідок обстрілів цивільного населення. Окрім цього, функціонує реабілітаційне відділення, для якого потрібне нове обладнання. Перинатальний центр Покровської КЛІЛ є унікальним та єдиним у Донецької області, потребує оновлення кувезів для недоношених дітей. У зв'язку із загостренням ситуації із COVID-19 є необхідність мобільного відеографа для моніторингу стану легенів пацієнтів», – зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Серед іншого обговорили й питання про надання фінансової допомоги на придбання вугілля та дров.

«Сподіваємося, що після перемоги ми почнемо відновлювати наше місто. Хотілося, щоб воно було комфортне, враховуючи практику європейських міст, які вже мають подібний досвід. Нам би дуже хотілося співпрацювати з муніципалітетами європейських країн. Дякуємо за ваше бажання допомогти нам у вирішенні гуманітарних, соціальних та медичних питань, які є в нашій громаді», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо. 

Зі свого боку представники ГО «Лікарі світу» запевнили керівників військової адміністрації в подальшій співпраці та зазначили, що з наступного року організація повністю зосередиться на підтримці саме жителів Донеччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...