• Головна
  • Представники Покровської МВА взяли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення
16:10, 23 листопада 2023 р.

Представники Покровської МВА взяли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення

Представники Покровської МВА взяли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення

23 листопада заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна разом із завідувачкою сектору з обліку та розподілу житла житлово-комунального відділу Покровської міської ради Ольгою Тітовою та представниками УСЗН доєднались до участі в засіданні, яке відбулось під головуванням заступниці начальника Донецької ОВА Юлії Костюніної.

Учасниками засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення розглянуто п`ять питань, які стосувались:

  • підтримки внутрішньо переміщених мешканців на території Донеччини та за її межами;
  • розробки Регіональної програми підтримки та інтеграції ВПО; - проведення у період з 25 листопада до 10 грудня щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»;
  • роботи з ветеранами та їх сім`ями в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров`я «Ти як?»;
  • обговорення пропозицій та напрямків подальшої співпраці.

За словами Юлії Костюніної, для вирішення нагальних потреб внутрішньо переміщених осіб по всій території України діють 71 центрів підтримки цивільного населення (гуманітарних хабів), 4 з яких – для евакуйованих мешканців Покровської громади.

Представники Покровської МВА взяли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-1

«Гуманітарними хабами сьогодні охоплено 17 областей України. Це ті міста, в яких зосереджена найбільша кількість ВПО саме з Донеччини. Ми докладаємо зусиль, аби люди, які знайшли прихисток в більш безпечних регіонах, ні в чому не мали потреби: отримували соціальну, психологічну та гуманітарну підтримку», - зауважила заступниця начальника Донецької ОВА Юлія Костюніна.

Окрему увагу присутні приділили ментальному здоров`ю населенню та роботі з ветеранами і членами їх родин.

Як зауважила заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна, у громаді ведеться постійний моніторинг потреб родин загиблих Захисників.

Представники Покровської МВА взяли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення, фото-2

«У Покровській громаді проживають 15 родин Захисників, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Це наші герої, в яких залишились дружини, діти. З ними ми на постійному зв’язку, спілкуємось, підтримуємо, допомагаємо у вирішенні будь-яких питань. Ми прагнемо розвивати нову сучасну ветеранську політику. Ця політика про наших Героїв, яких, на жаль, вже немає та які сьогодні захищають країну на фронті. Про тих, хто з гідністю чинить опір та виганяє ворога з української землі. Держава має створити умови, щоб гідно зустріти наших Воїнів з передової, які повертатимуться додому. Список потреб ветеранів дуже розширився і йдеться не лише про пільги, а й про повернення до цивільного життя, отримання освіти, відкриття власного бізнесу, підтримка здоров?я та психологічний супровід», - додала Олена Харчевна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...