![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
14:07, 24 листопада 2023 р.
Не на часі: у Мирнограді не будуть встановлювати новорічну ялинку
![Не на часі: у Мирнограді не будуть встановлювати новорічну ялинку Не на часі: у Мирнограді не будуть встановлювати новорічну ялинку](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Мирнограді не будуть встановлювати новорічну ялинку для зустрічі нового 2024 року. Про це журналістам 06239 повідомив начальник Мирноградської міської військової адміністрації Юрій Ключка.
"Свято можна організувати в тісному, родинному колі. Ялинки та яскравих новорічних святкувань, як і в минулому році, у Мирнограді не буде", - зазначив Юрій В'ячеславович.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...