![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:04, 24 листопада 2023 р.
Мешканців Покровська та Мирнограда закликають долучитися до загальнонаціональної акції із вшанування пам’яті жертв Голодомору
![Мешканців Покровська та Мирнограда закликають долучитися до загальн... Мешканців Покровська та Мирнограда закликають долучитися до загальнонаціональної акції із вшанування пам’яті жертв Голодомору](/dist-assets/images/cap.jpg)
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. День пам’яті жертв голодоморів у 2023-му припадає на 25 листопада.
Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців.
Долучіться у цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Запаліть свічку пам'яті у своєму вікні на знак скорботи за загиблими та віри в перемогу України.
Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...