• Головна
  • У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів
19:00, 24 листопада 2023 р.

У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів

Під час чергового моніторингу торгівельних об'єктів у Родинському на території центрального ринку зафіксовано будівництво МАФів без дозвільних на те документів.

У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів, фото-1

Попри воєнний стан у країні, в Покровській громаді продовжує свою роботу підприємницька діяльність. Місцевий бізнес переживає сьогодні непрості часи, але це не дає привід порушувати правові норми у галузі розміщення тимчасових торговельних споруд. 

У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів, фото-2

У рамках контролю за виконанням цих норм, представники Управління земельних ресурсів, сектору торгівлі, підприємництва та відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської МВА разом із Муніципальною службою правопорядку провели моніторинг об?єктів торгівлі та перевірку правовстановлювальних документів щодо користування земельними ділянками на території м. Родинське. 

У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів, фото-3

Нагадуємо, що згідно з наказом Мінрегіону від 21.10.2021 №244 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності", таке розміщення повинно відбуватися відповідно до чинних норм законодавства.

У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів, фото-4

Після інвентаризаційної перевірки з боку КП “Муніципальна служба правопорядку” було встановлено, що споруди, які з'явилися на ринку, не мали жодної легальної підстави на розміщення. Був зафіксований факт самовільного виконання робіт та порушення встановлених норм.

У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів, фото-5
У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів, фото-6

«Ми провели візуальний огляд території ринку у місті. Виявлено факт самовільної забудови, яка суперечить встановленим вимогам, передбаченим наказом Мінрегіону від 21.10.2021 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». Сьогодні важливо забезпечити додержання встановлених норм та реагувати на будь-які самовільні будівельні роботи для збереження легальності та порядку в громаді», — зазначила головна спеціалістка відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Ольга Топало.

У Родинському виявлено незаконне будівництво МАФів, фото-7

Закликаємо підприємців додержуватись правил ефективного функціонування ринкових механізмів та провадити діяльність торгових об?єктів відповідно до чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Родинське
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...