![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
13:03, 27 листопада 2023 р.
Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську](/dist-assets/images/cap.jpg)
З самого ранку комунальні служби Покровська разом із фахівцями транспортного відділу взялися до роботи.
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-1 Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зокрема, розпочали з відновлення дорожніх знаків, які постраждали від сильних поривів вітру. Зараз тривають роботи з їх відновлення, аби забезпечити безпеку на дорогах.
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-2 Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Силами дільниці "Зелене господарство" вже розпочато роботи з розпилювання дерев, які впали під час буревію. Триває посипання основних доріг та тротуарів піщано-соляною сумішшю для покращення прохідності. У разі необхідності, роботи будуть продовжуватися протягом дня та навіть вночі.
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-3 Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Головний інженер КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» Юрій Кій наголошує, що всі дільниці підприємства працюють злагоджено та своєчасно реагують на ситуації, які трапляються в місті.
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-4 Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
«З 7.00 працівники взялися до розпилювання дерев у кількості трьох одиниць, які впали внаслідок поривів вітру за адресами вул.Таманова, вул. Захисників України та вул. Павла Поповича. Також з 8.00 на вулиці міста виїхали три одиниці спецтехніки, яка займається посипанням основних шляхопроводів та автошляхів міста.
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-5 Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники дільниці «Зелене господарство» займаються посипанням тротуарів та пішохідних переходів. Роботи будуть тривати весь день, і в разі необхідності навіть в нічну пору.
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-6 Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Також внаслідок негоди пошкоджені електропроводи на вулиці Таманова. Дільниця “Міськсвітло” також займається усуненням цієї аварійної ситуації. Крім того, посипаємо дороги піщано-соляною сумішшю. Наразі зранку використано близько 50 тонн», — зазначив Юрій Кій.
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-7 Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Керівництво громади закликає водіїв до розуміння та просить надавати перевагу в русі техніці дорожньої служби. Також, просить звільнити узбіччя доріг від автівок, щоб не заважати комунальникам посипати дороги.
![Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-8 Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...