• Головна
  • У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію
16:59, 28 листопада 2023 р.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію

Покровська громада долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», мета якої - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

«Для того, щоб залишити позаду домашнє насильство, потрібна неабияка сміливість, а ще — чіткий план того, що робити та як убезпечити себе та своїх дітей. Покровська громада докладає чимало зусиль задля комфортного та якісного життєзабезпечення всіх верств населення. Серед щасливого та сучасного суспільства немає місця насиллю», - підкреслила заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію, фото-1

Задля підвищення рівня обізнаності мешканців громади у Покровську встановили тематичні локації. Так, представники міського центру соціальних служб спільно із фахівцями управління сім’ї, молоді та спорту, а також освітянами, представниками служби у справах дітей та ювенальної поліції міста провели інформаційну кампанію з людьми, які попри воєнні дії не покидають Донеччину.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію, фото-2

«Запобігати та боротись із проблемою домашнього та гендерно зумовленого насильства ніколи не було простим завданням. Іноді може видаватись, що під постійними обстрілами це взагалі неможливо. Проте українське суспільство активно спростовує цю думку. Домашнє насильство не можна толерувати, а ефективно запобігати йому можливо та необхідно, особливо в часи повномасштабних війн. Покровська МВА докладає до цього зусиль», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію, фото-3

Під час спілкування жителям та гостям Покровська розповіли про тему насильства, торгівлю людьми та роботу відповідних служб у різних куточках України. Адже, за словами заступниці начальника управління сім’ї, молоді та спорту Яни Штурхецької, кожен громадянин має знати, як застерегти себе та діяти у разі проявів домашнього насильства щодо себе, як захистити свої права.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію, фото-4

"У цій ситуації немає гендеру та віку. Це може статися будь з ким. Головна задача акції – донести до людей, що допомога поруч. І дуже добре, що за останній час люди не бояться звертатися до відповідних служб за кваліфікованою підтримкою", – підкреслила Яна Штурхецька.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію, фото-5

Домашнє насильство може бути як фізичним, так і психологічним, економічним та сексуальним. Впоратися самотужки з такою ситуацією одній важко, у більшості випадків страждають й діти.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію, фото-6

«У Покровській громаді працює денний центр з кризовою кімнатою постраждалим від домашнього насильства. Там жінкам та дітям, що постраждали від домашнього насильства, гарантується безпека і надається підтримка фахівців. Усі постраждалі забезпечуються необхідними умовами, речами та продуктами для комфортного перебування у просторі. Від початку відкриття кімнати ми вже бачимо позитивну динаміку серед населення. Прагнемо такими кроками викорінити насильницькі прояви у відношенні до покровчан», - розповіла директорка Центру соціальних служб Тетяна Кірсанова.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію, фото-7

У рамках акції «16 днів проти насильства» мешканцям Покровської громади було представлено змодельований маршрут, який, зазвичай, проходить жертва домашнього насильства з покроковою інструкцією подолання ситуації, а також отримали пам’ятні листівки, з метою донесення інформації, що будь-які форми насильства є порушенням прав людини.

У рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію, фото-8

Такий захід став одним із запланованих, які будуть проходити у Покровську впродовж двох тижнів до 10 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...