• Головна
  • Поліцейські Покровська долучися до Всеукраїнської кампанії «16 днів активізму проти насильства»
15:00, 29 листопада 2023 р.

Поліцейські Покровська долучися до Всеукраїнської кампанії «16 днів активізму проти насильства»

Цього року, аби привернути увагу громадськості до проблем подолання насильства, в одному з торгівельних центрів міста відбувся тематичний захід. Участь у ньому взяли представники влади, співробітники соціальних служб, поліцейські Покровського районного управління поліції.
Мета акції – привернення уваги до проблеми насильства в Україні та його збільшення під час війни, підвищення обізнаності громадян про види насильства пов'язані з військовим конфліктом, шляхи допомоги постраждалим та наявні сервіси, які надають таку підтримку.
У рамках заходу громадянам було представлено змодельований маршрут, який, зазвичай, проходить жертва домашнього насильства з покроковою інструкцією подолання ситуації, а також отримали пам’ятні листівки, з метою донесення інформації, що будь-які форми насильства є порушенням прав людини.
Під час спілкування з громадянами, співробітники поліції розповідали про види домашнього насильства, як слід діяти у разі проявів домашнього насильства щодо себе, як захистити свої права. Окрім того, жителям міста довели, що у Покровській громаді працює денний центр з кризовою кімнатою постраждалим від домашнього насильства. Там жінкам та дітям, що постраждали від домашнього насильства, гарантується безпека і надається підтримка фахівців. Усі постраждалі забезпечуються необхідними умовами, речами та продуктами для комфортного перебування у просторі.
Учасники акції роздавали громадянам буклети, в яких зазначена актуальна інформація з протидії домашньому насильству.
Пам’ятайте! Насильству немає виправдання! Не мовчить про це, повідомляйте на «102».
Возможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 3 человека и текстВозможно, это изображение 8 человек, толпа и текстВозможно, это изображение 2 человека и текстВозможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 11 человек и текстВозможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 3 человека и текстВозможно, это изображение 8 человек, толпа и текстВозможно, это изображение 2 человека и текстВозможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 11 человек и текст
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...