• Головна
  • У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО
16:02, 29 листопада 2023 р.

У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО

У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО

29 листопада під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення Покровської громади. 

У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО, фото-1

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів Покровської міської військової адміністрації.

Одне з головних питань, що обговорювалось членами Центру, стосувалось напрямків та шляхів впровадження заходів щодо підтримки військовослужбовців, ветеранів та їх родин, а також внутрішньо переміщених осіб. 

У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО, фото-2

Присутні заслухали психологиню, консультантку з діалектично-поведінкової терапії, співзасновниці проєкту «Спільність» Юлію Подлєснову з презентацією на тему особливостей та способів взаємодії з ветеранами та ветеранками.

У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО, фото-3

Завідувачка сектору адміністративно-дозвільних документів Оксана Бородіна доповіла простворення в ЦНАП м. Покровськ Єдиного вікна надання адміністративних послугветеранам війни та членам їх сімей, сім’ям загиблих ветеранів війни та іншим категоріям.

У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО, фото-4

У Покровській громаді на постійній основі здійснюється й медичне забезпечення ветеранів війни. З цим напрямком діяльності присутніх ознайомив  начальник відділу охорони здоров’я Олександр Овчаренко.

У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО, фото-5

«Коли після перемоги у громади повернеться велика кількість людей – чи справиться суспільство з тими викликами, які перед ним постануть? Пріоритетна задача Покровської громади на сьогодні — допомогти ветеранам та ветеранкам, дорослим та дітям, які того потребують, адаптуватись до цивільного життя, соціалізуватись та прийняти нові умови та реальність. Якщо ми не навчимось працювати зараз із цими викликами, нам буде дуже складно, ще гірше, ніж зараз, навіть під час бойових дій. Тому Покровська МВА вже зараз спільно думає над тим, як жити нашим зраненим ментально і фізично ветеранам, аби відчувати свою потрібність, затребуваність, важливість для держави. Дякуємо міжнародним донорам та організаціям, які не залишаються байдужими, а допомагають знайти дорожню карту, як навчитися жити поруч з ветеранами», - зазначила Олена Харчевна.

У Покровську представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО, фото-6

Також, учасникам засідання детально розповіли про підтримку та інтеграцію переселенців до нашої громади та функціонування ради ВПО. Всі учасники засідання брали активну участь в обговоренні та вносили свої пропозиції, рекомендації у розв'язанні розглянутих питань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...