• Головна
  • Комісія обговорила актуальні питання захисту неповнолітніх мешканців Покровської громади
09:00, 1 грудня 2023 р.

Комісія обговорила актуальні питання захисту неповнолітніх мешканців Покровської громади

Комісія обговорила актуальні питання захисту неповнолітніх мешканців Покровської громади

30 листопада під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

До складу комісії також входять працівники структурних підрозділів Покровської МВА та міської ради, представники ювенальної поліції.

Під час засідання присутні розглянули 20 питань щодо встановлення опіки над малолітнім та призначення опікуна; підтвердження та визначення місця проживання неповнолітніх; доцільності позбавлення батьківських прав; надання дозволу на дарування майна малолітнім; надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій; затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування і взяття під соціальний супровід сім’ї, та інші важливі аспекти соцзахисту дітей.

Комісія обговорила актуальні питання захисту неповнолітніх мешканців Покровської громади, фото-1

«У Покровській громаді активно триває робота із дітьми та сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Задля результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів працює комісія при Покровській МВА. Так, наша громада виконує зобов’язання, які держави, що ратифікували Конвенцію про права дитини, взяли на себе тридцять років тому. Зараз працюємо над прискоренням вже досягнутого прогресу і розробляємо нові рішення для реального забезпечення прав дитини. І найголовніше, при цьому ми слухаємо самих дітей та молодь, які закликають до цих змін», - підкреслила Олена Харчевна.

Члени комісії вивчили матеріали справ, з’ясували факти та обставини та прийняли відповідне рішення, керуючись при цьому Конституцією України, Сімейним і Цивільним кодексами України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та іншими дотичними законами та підзаконними актами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...