• Головна
  • У Покровську комісія підтримала компенсацію на придбання житла ВПО з числа військовослужбовців
14:06, 4 грудня 2023 р.

У Покровську комісія підтримала компенсацію на придбання житла ВПО з числа військовослужбовців

У Покровську комісія підтримала компенсацію на придбання житла ВПО з числа військовослужбовців

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участі заступниці Маргарити Ідрісової відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації для отримання житла для внутрішньо переміщених осіб, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. 

Учасники засідання розглянули 6 заявок, які надійшли протягом останнього місяця. Документи розглядались відповідно до постанов Кабінету Міністрів України та «Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

У Покровську комісія підтримала компенсацію на придбання житла ВПО з числа військовослужбовців, фото-1

Члени комісії прийняли позитивні рішення щодо 5 звернень. Після отримання коштів, особи, яким призначено компенсацію, протягом року мають право придбати житло на території України.

«Ми маємо тісний діалог і співпрацю з воїнами АТО та сім’ями загиблих героїв, бо ми в боргу перед тими, хто захищає нашу країну від агресора. Покровська МВА робить все, щоб допомагати українським героям у вирішенні наболілих питань, серед яких чи не найгострішим, звісно, є забезпечення житлом. Це і стане позитивним імпульсом до того, що ми зуміємо побудувати сильну, конкурентоспроможну європейську країну та справедливе, комфортне суспільство», - зауважила Олена Харчевна.

Ще одну заяву було відхилено у зв’язку з тим, що у власності заявника вже є зареєстроване нерухоме майно на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...