• Головна
  • Домогосподарствам громади пропонують скористатись участю в програмі від ООН (ФАО)
16:07, 7 грудня 2023 р.

Домогосподарствам громади пропонують скористатись участю в програмі від ООН (ФАО)

Домогосподарствам громади пропонують скористатись участю в програмі від ООН (ФАО)

Представники продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) провели інформативну зустріч із старостами Покровської громади щодо реалізації програми надання допомоги сільським родинам для утримання худоби взимку, яка відбувається за фінансової підтримки Гуманітарного фонду України.

Домогосподарствам громади пропонують скористатись участю в програмі від ООН (ФАО), фото-1

Так, для участі у програмі у Покровській громаді буде відібрано 1350 родин, кожна з яких отримає допомогу у вигляді грошей на купівлю кормів для тварин в домогосподарствах та ваучерів для підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин.

Домогосподарствам громади пропонують скористатись участю в програмі від ООН (ФАО), фото-2

«Допомога сільським родинам, що утримують домашню худобу, кормами для худоби є частиною Плану швидкого реагування ФАО і спрямована на підтримку найбільш вразливих сільських домогосподарств, які займаються тваринництвом, з метою задоволення потреб їхніх сімей у продовольстві та харчуванні", - розповіли представники організації.

Домогосподарствам громади пропонують скористатись участю в програмі від ООН (ФАО), фото-3

Як зазначила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач, ця ініціатива спрямована на підтримку сільських домогосподарств, які займаються тваринництвом, з метою задоволення їх потреб у продовольстві та запобігання скороченню наявного в них поголів'я тварин і птиці.

Домогосподарствам громади пропонують скористатись участю в програмі від ООН (ФАО), фото-4

«У старостинських округах Покровської громади проживає чимало мешканців, які утримують десятки голів рогатої худоби. Довгий зимовий період — це складне випробування для господарів і господинь та, ясна річ, корів. Дякуємо нашим постійним партнерам – організаціїї ООН (ФАО) за надання можливості якісно підготуватись та легко, спокійно і навіть із користю пережити цей час», - підкреслила Олена Носач.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...