• Головна
  • У Покровську розширяють співпрацю в залученні безробітних осіб до суспільно корисних робіт
11:08, 13 лютого

У Покровську розширяють співпрацю в залученні безробітних осіб до суспільно корисних робіт

У Покровську розширяють співпрацю в залученні безробітних осіб до суспільно корисних робіт

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів зустріч із керівниками Центру зайнятості, під час якої сторони обговорили тимчасову зайнятість працездатного населення в умовах воєнного стану. 

Оскільки війна спричинила падіння економіки країни, а разом з цим і зростання безробіття серед населення, восени 2022 року Уряд запропонував механізм залучення всіх, хто тимчасово втратив роботу, до «Армії відновлення» країни шляхом виконання суспільно корисних робіт, які оплачуються щонайменше на рівні мінімальної заробітної плати.
Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану затверджено Постановою Кабміну від 13 липня 2011 р. № 753. 

У Покровську розширяють співпрацю в залученні безробітних осіб до суспільно корисних робіт, фото-1

Покровська громада активно долучилась до проєкту «Армія відновлення» та залучення безробітних до корисно суспільних робіт. 

За словами начальниці покровського центру зайнятості Тетяни Радченко, лише за минулий рік до таких робіт було залучено понад 300 осіб, серед яких як місцеві мешканці, так і внутрішньо переміщені особи. 

У Покровську розширяють співпрацю в залученні безробітних осіб до суспільно корисних робіт, фото-2

«У ході наради були обговорені шляхи співпраці між Покровською військовою адміністрацією та центром зайнятості щодо залучення безробітних до надання допомоги  населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам з заготівлі дров, ремонту пошкоджених приміщень, розвантаження та видачі гуманітарної допомоги. Це можливість не лише бути корисним для громади, а й отримати заробітну плату на час виконання таких робіт», – зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

У Покровську розширяють співпрацю в залученні безробітних осіб до суспільно корисних робіт, фото-3

Крім того, очільник громади позитивно схарактеризував співпрацю зі службою зайнятості та висловив сподівання на продовження подальшого продуктивного партнерства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...