• Головна
  • Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону
09:00, 15 лютого

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону

До Міжнародного дня дарування книги в одному з укриттів Покровська відбувся захід, який організувало Управління культури та туризму Донецької облдержадміністрації спільно з відділом культури Покровської МВА.

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону, фото-1

У заході взяли участь представники 22 громад Донецької області – заступники керівників і начальники відділів культури, а також директори бібліотек. Під час зустрічі, у змішаному форматі, було презентовано успішні практики розвитку публічних бібліотек, обговорено проблеми, з якими доводиться стикатися працівникам публічної сфери та спільні кроки для їх вирішення. 

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону, фото-2

Начальниця управління культури і туризму ДонОДА Вікторія Точена підкреслила, що Покровська центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка станом на сьогодні є справжнім осередком культурної та просвітницької роботи. 

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону, фото-3

«Покровська громада є яскравим прикладом розвитку бібліотечної системи. Саме бібліотека ім. Т.Г.Шевченка показує, яким має бути сучасний простір, що об’єднує за інтересами дітей, молодь і дорослих. Дякуємо за плідну та довготривалу співпрацю», - зазначила Вікторія Точена.

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону, фото-4

За часи війни Покровська бібліотека перетворилася на головний книжковий хаб для громад Донеччини. Покровські бібліотекарі вже посортували книги для 22 громад Донеччини. Вже сьогодні 69 бібліотек отримають нові літературні скарби від управління культури і туризму ДонОДА.

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону, фото-5

«Бібліотека сьогодні відіграє особливу роль, бо вона є не тільки місцем для зберігання книг, але й єдиним інформаційним джерелом, оазами для знань, обізнаності та усілякої підтримки мешканців наших громад у ці важкі для всіх нас часи. Нехай кожна книга, яка сьогодні «поїде» до свого читача, стане кроком до розуміння, підтримки та розвитку читання у Донецькій області. Дякуємо за підтримку у розвитку просвітницької та культурної діяльності, яка навійть у такий нелегкий час є важливою для збереження нашої національної ідентичності», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Літературний хаб Донеччини: до Покровська надійшло 1908 книжок для бібліотек регіону, фото-6

Між бібліотеками Покровської громади буде розподілено 556 примірників різножанрової літератури. 

«Це важливо, бо кожна книга, передана до бібліотеки, - це вікно в світ нових знань та незабутніх читацьких пригод. Сучасна українська література – це наша культурна спадщина, яку ми розділяємо та примножуємо разом», - зауважила директорка Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка Кристина Тумасова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...