![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
08:50, 16 лютого
У Покровській громаді діє моніторингова місія ООН з прав людини
![У Покровській громаді діє моніторингова місія ООН з прав людини У Покровській громаді діє моніторингова місія ООН з прав людини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Агенції ООН пліч-о-пліч співпрацюють з Покровською МВА задля життєзабезпечення мешканців громади. Організація одна з перших простягнула руку допомоги та передала місцевим жителям, які постраждали внаслідок збройної агресії рф, фінансову підтримку та гуманітарну допомогу у вигляді харчових продуктів, засобів гігієни, будівельних матеріалів тощо.
Торік після масованої ворожої атаки на центральну частину Покровська координаторка системи ООН в Україні, гуманітарна координаторка Деніз Браун особисто прибула на місце надзвичайної події. Відтоді комунікація з представниками організації є налагодженою, а співпраця – плідною.
![У Покровській громаді діє моніторингова місія ООН з прав л..., фото-1 У Покровській громаді діє моніторингова місія ООН з прав людини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своєю заступницею Наталією Іваньо вчергове зустрілися з членами моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.
У ході зустрічі було обговорено поточну гуманітарну ситуацію у громаді. Зокрема, представники ООН здійснили моніторинг щодо випадків порушення прав людей та гуманітарного права та ознайомились з причиненими війною наслідками.
“Час поланувати відновлення громади вже зараз. Ми робимо це разом з небайдужими людьми. Дякуємо ООН з прав людини в Україні за всебічну підтримку Покровської громади. Спільні прагнення забезпечують розвиток та відродження нашої держави. Сподіваємось за подальшу співпрацю. Разом до перемоги!» - зазначив Сергій Добряк.
![У Покровській громаді діє моніторингова місія ООН з прав л..., фото-2 У Покровській громаді діє моніторингова місія ООН з прав людини, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Він додав, що представники різних міжнародних організацій та окремих країн відвідують Покровську громаду та мають змогу безпосередньо бачити результати російської збройної агресії, ознайомлюючи світову спільноту з побаченим на власні очі та почутим від людей, які постраждали.
Своєю чергою члени моніторингової місії ООН повідомили про готовність до подальшої взаємодії у сфері дотримання прав людини і гуманітарного права.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...