
16:00, 21 лютого 2024 р.
Комунальники Покровська працюють над усуненням заторів на зливостоках

Навіть в складних умовах воєнного стану КП «Покровськводоканал» продовжує забезпечувати надійну та стабільну роботу каналізаційного господарства міста. Працівники підприємства сумлінно виконують цю важку та шкідливу роботу.

У зв’язку з тим, що водопостачання подається на Покровську територіальну громаду за графіком, велике навантаження у роботі комунального підприємства «лягає» саме на каналізаційні мережі. Це приводить до постійних заторів, які кожного дня усувають працівники КП «Покровськводоканал».

За словами директора комунального підприємства Руслана Лінніка, лише з початку 2024 року вже усунено 366 заторів. За 2023 рік ліквідовано 2458 аварійних ситуацій на каналізаційних мережах.

Чистка каналізаційних колодязів відбувається як за графіком, так і за заявками, які надходять до контактного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
4 липня
Жінки все активніше грають в онлайн-ігри: тренд 2025 року
Новини компаній
17:00
30 червня
Компанія «Casino.ua» уклала партнерство з Push Gaming — відомим розробником сучасних слот-ігор
Новини компаній
17:30
27 червня
Антикварні книги в Україні від РВВ
Новини компаній
17:00
20 червня
live comments feed...