• Головна
  • У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня
12:02, 23 лютого

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня

Надання якісної, доступної та вчасної медичної допомоги жителям громади, функціонування закладів охорони здоров’я під час воєнного стану є одними з пріоритетних питань у громаді. Покровська МВА шукає шляхи наближення медичних послуг до всіх мешканців, навіть у найвіддаленіших населених пунктах.

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня, фото-1

Фахівці Центру первинної медико-санітарної допомоги ведуть прийоми у старостинських округах. Попри нестачу кадрів та великий обсяг роботи, лікарі систематично виїжджають у селища, здійснюють огляд, консультують та допомагають мешканцям сільських територій.

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня, фото-2

Цього тижня до проведення виїзних прийомів долучились медики благодійної організації «Альянс громадського здоров’я», що допомагає отримувати доступ до профілактики, діагностики та лікування ВІЛ, гепатитів, туберкульозу, захищає права людей та надає гуманітарну підтримку.

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня, фото-3

Медичні сестри Покровського ЦПМСД близько місяця збирали дані про населення, яке першочергово потребує медичного огляду, та передали їх представникам БО «Альянс громадського здоров’я».

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня, фото-4

Так, вже третій день поспіль на базі своїх пересувних клінік благодійники надають медичні послуги жителям нашої громади. Як розповіла медична директорка ЦПМСД Олена Пономаренко, вони безоплатно консультують та здійснюють лабораторні, рентгенологічні та ультразвукові обстеження. Також на гуманітарній основі пацієнти отримують ліки.

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня, фото-5

«Прийом вже відбувся у Срібненському, Новоєлизаветівському та Новотроїцькому старостинських округах. В цілому обстежено понад 100 осіб. Це значно полегшило навантаження на наших лікарів. За цей час ми вже отримали чимало позитивних відгуків від місцевих жителів. Дякуємо благодійній організації «Альянс громадського здоров’я» за небайдужість та підтримку мешканців Покровської громади», – підкреслила Олена Пономаренко.

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня, фото-6

Усі результати обстеження будуть збережені та внесені до електронної медичної картки, заведеної на кожного з пацієнтів, а лікарі Покровської громади продовжать надавати медичну допомогу та супроводжувати пацієнтів до покращення їх стану.

У найвіддаленіших куточках Покровської громади працює пересувна мінілікарня, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...