• Головна
  • Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах
09:37, 29 лютого

Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах

Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах

Заступниці начальника Покровської МВА  Наталія Іваньо і Маргарита Ідрісова  та керівники Покровської МВА зустрілись з представниками Асоціації «Лікарі світу», та обговорили актуальні питання у сферах соціального захисту, психологічної та медичної допомоги.

Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-1

Організація «Лікарі світу» вже успішно працює у Чернігівській, Харківській, Київській та Дніпропетровській областях, і тепер вона розширює свою діяльність і в Донецькій області, зокрема в Покровській громаді. Серед пріоритетних напрямків роботи міжнародної організації – допомога вимушеним переселенцям, ліквідація наслідків надзвичайних і кризових ситуацій, зокрема забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг вразливих груп населення. Нещодавно відкритий офіс у Краматорську стане базою для взаємодії з громадами. 

Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-2

Під час зустрічі керівники військової адміністрації розповіли благодійникам про необхідність допомоги у різних напрямках, зокрема у забезпеченні потреб соціально вразливих груп населення. Для забезпечення мешканців громади з особливими потребами Управлінню соцзахисту потрібні засоби реабілітації, памперси, засоби гігієни, а також допомога з евакуацією в безпечні місця.

Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-3

Під час спілкування також підіймались питання щодо надання допомоги у медичній сфері. Наразі існує необхідність в цифровому рентгенапараті в Покровській міській лікарні. Також, через постійні обстріли сусідніх і нашої громади, є постійна  потреба Покровської КЛІЛ у витратних матеріалах та одноразовому медичному одягу. Для оснащення комунальної стоматології громади потрібен апарат для виготовлення зубних протезів. Родинська міська лікарня має потребу у палатному рентгенапараті для паліативного відділення та оснащенні лікарні сонячними батареями. 

Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-4

Обговорили і можливість залучення у віддалених селах громади і двох мобільних бригад, які складаються з  медиків та психологів. Передбачається, що вони працюватимуть в старостинських округах громади, де надаватимуть медичні послуги місцевому населенню «на місці». 

Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-5

Крім цього, планується проведення тренінгів для соціальних працівників та медичного персоналу з питань психосоціальної підтримки та надання екстреної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...