![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
09:37, 29 лютого
Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах
![Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської гром... Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах](/dist-assets/images/cap.jpg)
Заступниці начальника Покровської МВА Наталія Іваньо і Маргарита Ідрісова та керівники Покровської МВА зустрілись з представниками Асоціації «Лікарі світу», та обговорили актуальні питання у сферах соціального захисту, психологічної та медичної допомоги.
![Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровс..., фото-1 Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Організація «Лікарі світу» вже успішно працює у Чернігівській, Харківській, Київській та Дніпропетровській областях, і тепер вона розширює свою діяльність і в Донецькій області, зокрема в Покровській громаді. Серед пріоритетних напрямків роботи міжнародної організації – допомога вимушеним переселенцям, ліквідація наслідків надзвичайних і кризових ситуацій, зокрема забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг вразливих груп населення. Нещодавно відкритий офіс у Краматорську стане базою для взаємодії з громадами.
![Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровс..., фото-2 Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час зустрічі керівники військової адміністрації розповіли благодійникам про необхідність допомоги у різних напрямках, зокрема у забезпеченні потреб соціально вразливих груп населення. Для забезпечення мешканців громади з особливими потребами Управлінню соцзахисту потрібні засоби реабілітації, памперси, засоби гігієни, а також допомога з евакуацією в безпечні місця.
![Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровс..., фото-3 Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час спілкування також підіймались питання щодо надання допомоги у медичній сфері. Наразі існує необхідність в цифровому рентгенапараті в Покровській міській лікарні. Також, через постійні обстріли сусідніх і нашої громади, є постійна потреба Покровської КЛІЛ у витратних матеріалах та одноразовому медичному одягу. Для оснащення комунальної стоматології громади потрібен апарат для виготовлення зубних протезів. Родинська міська лікарня має потребу у палатному рентгенапараті для паліативного відділення та оснащенні лікарні сонячними батареями.
![Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровс..., фото-4 Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Обговорили і можливість залучення у віддалених селах громади і двох мобільних бригад, які складаються з медиків та психологів. Передбачається, що вони працюватимуть в старостинських округах громади, де надаватимуть медичні послуги місцевому населенню «на місці».
![Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровс..., фото-5 Зустріч з представниками «Лікарі світу»: підтримка Покровської громади в соціальній та медичній сферах, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крім цього, планується проведення тренінгів для соціальних працівників та медичного персоналу з питань психосоціальної підтримки та надання екстреної допомоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...