![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
11:29, 6 березня
Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлювати наземні бетонні укриття
![Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлювати наземн... Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлювати наземні бетонні укриття](/dist-assets/images/cap.jpg)
Триває робота з облаштування вулиць міста об’єктами цивільного захисту.
Сьогодні комунальники встановлюють ще три захисні споруди: у центральній частині міста, біля однієї з фінустанов мікрорайону «Південний» та біля ринку м-ну «Лазурний».
![Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлюва..., фото-1 Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлювати наземні бетонні укриття, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Облаштування міста бетонними укриттями стало можливим завдяки підтримці очільника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна та благодійного фонду Nova Ukraine.
![Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлюва..., фото-2 Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлювати наземні бетонні укриття, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Процес встановлення вуличних укриттів у Покровську розпочався минулого тижня.
![Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлюва..., фото-3 Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлювати наземні бетонні укриття, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Ці наземні споруди виконуватимуть актуальні сьогодні функції – захищатимуть людей від вибухових хвиль, уламків, від яких найбільше страждає мирне населення. Укриття, які встановлені біля банків, будуть доступні не лише для відвідувачів фінустанов, а й для мешканців сусідніх будинків", – зазначив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.
![Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлюва..., фото-4 Задля безпеки містян: у Покровську продовжують встановлювати наземні бетонні укриття, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Передбачається, що під час повітряної тривоги в кожній з конструкції зможуть одночасно перебувати до 20 місцевих жителів. До укриттів весь час буде вільний доступ, що дасть змогу мешканцям перечекати небезпеку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...