• Головна
  • У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми
16:45, 6 березня

У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми

У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми

Попри повномасштабну війну, в місті Покровськ продовжує активну роботу координаційна рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, яка виступає дорадчим органом зі взаємозв'язку громадськості та органів влади.

У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, фото-1

Сьогодні, 6 березня, під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулось чергове засідання ради, на яке вже не вперше завітала начальниця Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА Лілія Золкіна.

У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, фото-2

Обговорення членів координаційної ради було зосереджено на питаннях щодо виділення субвенції з державного бюджету на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, звіту Покровського РУП за минулий рік, роботи громадських просторів, які працюють на території Покровської ТГ, а також затвердження плану заходів з питань сімї, гендерної рівності, демографічного розвитку протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 1 півріччя 2024 року. 

У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, фото-3

«Покровська координаційна рада працює дуже плідно: проводяться засідання, вирішуються проблемні питання. Найголовніше, що люди знають, куди вони можуть звернутися. У цьому році буде виділено субвенцію із державного бюджету на придбання автомобілів для мобільних бригад, які надаватимуть допомогу постраждалим від насилля. Тож ми рекомендуємо добре підготуватися, щоб отримати фінансування», — Лілія Золкіна.

У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, фото-4

За словами дільничної офіцерки поліції відділу превенції Покровського РУП Тетяни Ленько, лише за 2023 рік на території обслуговування управління представниками поліції опрацьовано 618 повідомлень щодо випадків домашнього насильства.  

Задля запобігання таких ситуацій на постійній основі дільничні офіцери поліції та представники превенції проводять профілактичні бесіди з особами, які перебувають на обліку, щодо недопущення повторних випадків домашнього насильства.  

У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, фото-5

Під час засідання свою діяльність презентували громадські організації, серед яких платформа «PRO Покровськ Підтримка Розвиток Освіта», цифровий Освітній Центр «Посмішка», громадський центр «Дружній простір для дітей, молоді та сімей» у місті Покровськ, ГО «Аваліст», представники якого спільно з Care Ukraine за підтримки Євросоюзу реалізувала одну з найважливіших задач - проєкт створення простору для дітей сім'ї та молоді в рамках проєкту «Негайне реагування на надзвичайні ситуації збереження життя з урахуванням гендерних аспектів та захисту постраждалих від конфлікту населення на сході України». 

У Покровську відбулося чергове засідання ради з питань протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, фото-6

Громадський центр став місцем психоемоційної допомоги та надання юридичних консультацій для мешканців міста. Змістовні семінари, тренінги, розважальні програми для дітей та дорослих забезпечують вирішальну підтримку в подоланні наслідків війни, що триває в Україні.

«Дуже вдячна обласній військовій адміністрації, окремо Лілії Золкіній за те, що вона нас завжди підтримує. Вона не байдужа до проблем жінок, до гендерної нерівності, завжди привозить нові ідеї. Дуже вдячна за допомогу в створенні мобільної бригади, адже для нашої громади це є вкрай важливим», — зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...