![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:05, 7 березня
Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки вчорашнього обстрілу
![Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки вчорашнь... Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки вчорашнього обстрілу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні у місті Покровськ продовжують усувати наслідки вчорашнього обстрілу. Пошкоджено численні об'єкти інфраструктури та житлові будинки, але зусилля комунальних служб спрямовані на швидке відновлення.
![Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки..., фото-1 Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки вчорашнього обстрілу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Серед об'єктів, які постраждали: котельня, 15 багатоквартирних будинків, 21 приватне домогосподарство, 2 приміщення комунальної власності, 2 заклади освіти, а також медичний та культурний заклади. Один заклад освіти було зруйновано.
![Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки..., фото-2 Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки вчорашнього обстрілу, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Для проведення робіт з усунення наслідків з матеріального резерву було завезено різні будівельні матеріали, зокрема 350 листів OSB, 3 м³ бруса, 800 м² тарпауліна, 4000 шт саморізів по дереву, та 10 балонів монтажної піни.
![Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки..., фото-3 Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки вчорашнього обстрілу, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наразі у роботу залучено 5 бригад чисельністю 32 особи. Бригади комунальних підприємств та установ разом вже «закрили» листами OSB 115 вікон в багатоповерхових будинках. Ремонт покрівель постраждалих будинків виконується підрядною організацією.
Крім того, благодійники надали набори будівельних матеріалів для мешканців осель, що були пошкоджені обстрілом.
![Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки..., фото-4 Роботи тривають: у Покровську продовжують усувати наслідки вчорашнього обстрілу, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Попри важкі обставини, ми пишаємося силою та єдністю нашого міста. Відновлення — це важкий процес, особливо в умовах постійної збройної агресії, втім ми продовжуватимемо працювати, поки не виконаємо всі необхідні роботи», — наголосив заступник начальника МВА Олексій Стебель.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...