![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:40, 7 березня
Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну
![Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Дон... Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну](/dist-assets/images/cap.jpg)
Представники Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради, а також члени Молодіжної ради долучились до обласної наради, яка відбулась під головуванням начальниці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілії Золкіної.
![Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та м..., фото-1 Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Робоча зустріч відбулась у змішаному форматі. У ній взяли участь представники структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді у Донецькій області.
![Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та м..., фото-2 Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, було обговорено проєкти, які впроваджуються спільно з громадськими та міжнародними організаціями. Успішним досвідом з присутніми поділились представники Покровської молодіжної ради, а також ГО «Ініціативний Покровськ» та «Про молодь».
![Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та м..., фото-3 Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради, попри важкі часи, продовжує працювати у штатному режимі. Робота зосереджена на таких напрямках як молодіжна політика – це наша молодіжна рада та громадські організації, які потужно працюють у напрямку волонтерства та допомоги ЗСУ. Також працюємо у напрямку сімейної політики – зосереджені на допомозі багатодітним родинам щодо видачі гуманітарної допомоги та евакуації. Окрім цього ми є уповноваженим сектором, який координує питання протидії домашньому насиллю, торгівлі людьми та гендерної нерівності. Також продовжується робота за програмою «СпівДія» для мешканців нашого регіону», - розповіла заступниця начальника управління сім’ї, молоді та спорту Яна Штурхецька.
![Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та м..., фото-4 Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також на нараді було обговорено питання щодо виявлення, належного реагування та відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов'язаного з воєнним конфліктом.
![Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та м..., фото-5 Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та м..., фото-6 Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Присутнім наголосили на важливості забезпечення співпраці з неурядовими громадськими організаціями щодо надання комплексних послуг постраждалим особам (соціальних, психологічних, послуг притулку тощо).
![Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та м..., фото-7 Обласна нарада: структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді Донеччини плідно працюють попри війну, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...