![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:42, 8 березня
Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України
![Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати д... Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України](/dist-assets/images/cap.jpg)
7 березня під головуванням Віцепрем'єр-міністерки України – Міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук відбулось засідання Координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення в умовах воєнного стану. Участь в нараді взяли і керівники Покровської МВА.
![Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують ева..., фото-1 Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Враховуючи, що Покровський район – це територія можливих бойових дій, керівництвом Покровської МВА заздалегідь пропрацьовуються питання евакуації вихованців комунальної реабілітаційної установи.
Так, учора відбулося засідання, під час якого були розглянуті потреби в евакуації вихованців реабілітаційного центру «Милосердя» до безпечних регіонів України та можливої релокації закладу.
Вихованцями Центру є 37 осіб, в тому числі 21 дитина з інвалідністю та 16 осіб з інвалідністю з дитинства. Дев'ять вихованців разом з батьками на теперішній час знаходяться у більш безпечних регіонах України, з ними фахівці працюють дистанційно.
За дорученням Донецької ОДА Покровська військова адміністрація провела опитування серед батьків вихованців Центру щодо надання згоди на евакуацію до безпечних регіонів України.
![Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують ева..., фото-2 Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
За словами начальника Покровської МВА Сергія Добряка, наразі активно проводиться робота щодо підбору приміщення для релокації Покровського центру комплексної реабілітації «Милосердя».
![Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують ева..., фото-3 Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Розглядається можливість розміщення всіх вихованців центру в супроводі батьків/опікунів у спеціалізованих реабілітаційних центрах Закарпатській області, а також триває пошук місця для можливої релокації всього Центру разом зі спеціалістами.
«У зв'язку із загостренням ситуації в Донецькій області виникла необхідність евакуації з Покровської громади до більш безпечних регіонів України родин з дітьми з інвалідністю, які отримують послуги у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя». Тому зараз за сприяння та підтримки Донецької обласної адміністрації триває співпраця із Закарпатською обласною адміністрацією щодо вирішення даного питання. Тим паче, що в м.Хуст Закарпатської області діє гуманітарний хаб «Єднання» Покровської МВА. Безпека мешканців регіону та питання евакуації населення наразі є одним з пріоритетних як для Донецької ОВА, так і для усіх місцевих адміністрацій Донеччини, зокрема, Покровської», – зазначив начальник військової адміністрації Сергій Добряк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...