• Головна
  • Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України
10:42, 8 березня

Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України

Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України

7 березня під головуванням Віцепрем'єр-міністерки України – Міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук відбулось засідання Координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення в умовах воєнного стану. Участь в нараді взяли і керівники Покровської МВА. 

Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України, фото-1

Враховуючи, що Покровський район – це територія можливих бойових дій, керівництвом Покровської МВА заздалегідь пропрацьовуються питання евакуації вихованців комунальної реабілітаційної  установи.

Так, учора відбулося засідання, під час якого були розглянуті потреби в евакуації вихованців реабілітаційного центру «Милосердя» до безпечних регіонів України та можливої релокації  закладу.

Вихованцями Центру є 37 осіб, в тому числі 21 дитина з інвалідністю та 16 осіб з інвалідністю з дитинства. Дев'ять вихованців разом з батьками на теперішній час знаходяться у більш безпечних регіонах України, з ними фахівці працюють дистанційно. 
За дорученням Донецької ОДА Покровська військова адміністрація провела опитування серед батьків вихованців Центру щодо надання згоди на евакуацію до безпечних регіонів України. 

Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України, фото-2

За словами начальника Покровської МВА Сергія Добряка, наразі активно проводиться робота щодо підбору приміщення для релокації Покровського центру комплексної реабілітації «Милосердя».  

Покровський реабілітаційний центр «Милосердя» планують евакуювати до більш безпечного регіону України, фото-3

Розглядається можливість розміщення всіх вихованців центру в супроводі батьків/опікунів у спеціалізованих реабілітаційних центрах Закарпатській області, а також триває пошук місця для можливої релокації всього Центру разом зі спеціалістами.

«У зв'язку із загостренням ситуації в Донецькій області виникла необхідність евакуації з Покровської громади до більш безпечних регіонів України родин з дітьми з інвалідністю, які отримують послуги у Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя». Тому  зараз за сприяння та підтримки Донецької обласної адміністрації  триває співпраця із Закарпатською обласною адміністрацією щодо вирішення даного питання.  Тим паче, що в м.Хуст Закарпатської області діє гуманітарний хаб «Єднання» Покровської МВА. Безпека мешканців регіону та питання евакуації населення наразі є одним з пріоритетних як для Донецької ОВА, так і для усіх місцевих адміністрацій Донеччини, зокрема, Покровської», – зазначив начальник військової адміністрації Сергій Добряк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...