• Головна
  • У Покровській громаді об'єднують волонтерів: відбулось перше засідання Координаційної ради
12:05, 14 березня

У Покровській громаді об'єднують волонтерів: відбулось перше засідання Координаційної ради

У Покровській громаді об'єднують волонтерів: відбулось перше засідання Координаційної ради

Після повномасштабного вторгнення рф, Україну охопила нова потужна хвиля волонтерства. Покровська громада не залишилась осторонь, і до волонтерської роботи доєднались громадські організації, підприємці та члени Громадської та Молодіжної рад, підприємці, небайдужі громадяни.

Задля об'єднання волонтерських ініціатив та визначення потреб волонтерів за підтримки  проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» розпорядженням начальника Покровської МВА Сергія Добряка було створено Координаційну раду з питань розвитку та підтримки волонтерського руху.

У Покровській громаді об'єднують волонтерів: відбулось перше засідання Координаційної ради, фото-1

Під головуванням заступниці очільника громади Наталії Іваньо відбулось перше розширене засідання Ради, у якому у змішаному форматі взяли участь місцеві громадські діячі, представники бізнесу, які долучилися до волонтерської діяльності.

У Покровській громаді об'єднують волонтерів: відбулось перше засідання Координаційної ради, фото-2

Під час  зустрічі присутні ознайомилися ізПрограмою підтримки волонтерства на 2023-2027 рр.,яка була розроблена в Покровській громаді в межах впровадження проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

У Покровській громаді об'єднують волонтерів: відбулось перше засідання Координаційної ради, фото-3

Програма спрямована на вирішення соціальних, гуманітарних і екологічних проблем через залучення жителів до волонтерської діяльності; залучення гуманітарної і благодійної допомоги всеукраїнських і міжнародних волонтерських ініціатив; і найголовніше – налагодження ефективної співпраці та консолідації зусиль волонтерських ініціатив з органами місцевої влади.

У Покровській громаді об'єднують волонтерів: відбулось перше засідання Координаційної ради, фото-4

«До війни ми мали понад 300 зареєстрованих у громаді організацій громадянського суспільства. Аби організувати громадськість, була створена Громадська Рада. Сьогодні  її представники стали на захист громади  в лавах ЗСУ і добровольчих формуваннях, займаються волонтерською діяльністю та є чудовим прикладом гуманітарних та патріотичних ініціатив. Сьогодні, коли можливості громади обмежені, ми бачимо потребу в об’єднанні волонтерів заради співпраці та допомоги громаді. Для цього розпорядженням начальника Покровської МВА Сергія Добряка була прийнята Програма сприяння розвитку волонтерства Покровської територіальної громади на 2023-2027 роки та прийняте Положення про Координаційну раду з питань розвитку та підтримки волонтерського руху при Покровській міській військовій адміністрації. Громадянське суспільство у співпраці з владою має напрацювати практичні механізми для відновлення України», – зауважила Наталія Іваньо.

Під час засідання активні представники Покровської громади мали змогу познайомитися, розповісти свої історії волонтерства та поділитися планами співпраці та допомоги громаді. 

У Покровській громаді об'єднують волонтерів: відбулось перше засідання Координаційної ради, фото-5

Покровська МВА відкрита до партнерства. Волонтери, які ще не долучились до співпраці, але прагнуть цього, можуть залишити свої звернення і пропозиції за електронною адресою: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...