• Головна
  • Нагальні питання, евакуація та ліквідація наслідків обстрілу: у Покровській МВА відбулась чергова апаратна нарада
13:02, 14 березня

Нагальні питання, евакуація та ліквідація наслідків обстрілу: у Покровській МВА відбулась чергова апаратна нарада

Нагальні питання, евакуація та ліквідація наслідків обстрілу: у Покровській МВА відбулась чергова апаратна нарада

Учора, 13 березня, під керівництвом начальника Покровської МВА Сергія Добряка відбулася апаратна нарада, на якій були обговорені актуальні питання та визначені поточні завдання на найближчий час для всіх комунальних служб.

Сергій Добряк на початку зустрічі наголосив на тому, що безпекова ситуація у громаді залишається напруженою. Він зазначив, що евакуація має стати єдиним правильним рішенням для того, щоб забезпечити безпеку не лише собі, але й своїм близьким.

Заступник очільника громади Олексій Стебель повідомив про продовження роботи комунальників у формуванні матеріального резерву для екстреної ліквідації наслідків обстрілів та швидкого реагування.

Нагальні питання, евакуація та ліквідація наслідків обстрілу: у Покровській МВА відбулась чергова апаратна нарада, фото-1

Для виконання робіт з усунення наслідків обстрілів лише за минулий тиждень використано 1754 листів OSB, 214 листів шиферу, 1200 кв. м тарпауліну.

Крім того, за ініціативою мешканців 5 домогосподарствам було надано матеріали для самостійного усунення наслідків обстрілів.

«Бригади комунальних підприємств та установ міста листами OSB закрили вікна в багатоповерхових будинках м-ну "Південний"- 244 вікна. Відділ освіти також силами робітників  господарської групи закрив 60 віконних отворів в навчальних закладах громади, які постраждали від обстрілу. До виконання робіт по ремонту покрівель багатоповерхових будинків по вул. Поштова залучено 10 працівників ДСНС. Велика подяка їм за допомогу. Підрядна організація виконала роботи по ремонту покрівлі ще двох постраждалих будинків по вул. Шахтобудівельників №1 та №2», — зазначив Олексій Стебель.

Також активно проводиться обстеження та складання актів пошкоджених або зруйнованих будинків. Лише за минулий тиждень було складено 43 акти візуального обстеження для визначення ступеня пошкодження житлових приміщень. 

Крім того, комунальники Покровської громади ведуть активну ліквідацію аварійних ситуацій, що виникають на внутрішніх мережах. Ці ситуації безпосередньо пов'язані з обстрілами  у Покровському районі. Бригади фахівців працюють, щоб оперативно виправити будь-які пошкодження і забезпечити нормальну роботу комунальної інфраструктури. 

Нагальні питання, евакуація та ліквідація наслідків обстрілу: у Покровській МВА відбулась чергова апаратна нарада, фото-2

Керівники громади також відзначили і  роботу служб з охорони здоров’я та освіти, які працюють в штатному режимі, незважаючи на складні умови. Про це розповіла заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. 

Згідно з дорученням начальника Покровської МВА триває реалізація програми з пошуку альтернативних джерел водопостачання у старостинських, про що повідомила заступниця очільника Наталія Іваньо. За її словами, для мешканців старостинських округів громади організовано підвіз питної води та видача гуманітарної допомоги. 

Покровській громаді продовжують також допомагати благодійники. Зокрема, благодійна організація GEM направила гуманітарну допомогу мешканцям Покровська, які постраждали від обстрілів,  у вигляді 2880 продуктових наборів. Також до Гришинського старостинського округу було доставлено 2808 ємностей з бутильованою водою. Для ліквідації наслідків обстрілів громада отримала ще 100 наборів будматеріалів від HEKS EPER Bread for all. Крім цього, громаді надано 835 наборів  від громадської організації "Відповідальні громади".

Нагальні питання, евакуація та ліквідація наслідків обстрілу: у Покровській МВА відбулась чергова апаратна нарада, фото-3

У громаді продовжуються активні заходи з евакуації цивільного населення, спрямовані на забезпечення безпеки мешканців в умовах збройного конфлікту. Протягом останнього місяця було евакуйовано 131 особу. Загальна кількість евакуйованих з початку конфлікту складає 25782 особи, що є важливим кроком у забезпеченні безпеки мешканців громади.

Працівники КП "Муніципальна служба правопорядку" розпочали проведення рейдів з прибирання території, припинення стихійної торгівлі та контролю над спаленням сміття. Ці заходи спрямовані на збереження чистоти та порядку у публічних місцях, а також на забезпечення безпеки та запобігання пожеж у місті.

Також під час наради було відзначено успіх добровільної пожежно-рятувальної команди, яка завершила навчання від ДСНС та отримала відповідні сертифікати.

Завершилася нарада складанням конкретних завдань і плану дій, які враховують поточну ситуацію в регіоні. Усі відділи та підрозділи наразі вживають необхідних заходів для оперативного вирішення питань, пов’язаних з наслідками обстрілів та забезпечення безпеки місцевого населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...