
09:54, 17 березня 2024 р.
Російська армія вночі обстріляла Мирноград: поранено жінку

Армія рф в ніч на 17 березня обстріляла Мирноград. Снаряди влучили у будівлю навчального закладу та гуртожиток. Одна жінка отримала поранення.
Про це Суспільному Донбас розказав виконувач обов'язків начальника Мирноградської міської військової адміністрації Юрій Третяк.
"Обстріл стався близько 01:30 ночі. Влучання були у будівлі гірничого ліцею та у колишній гуртожиток, який був на реконструкції. У жінки були подряпини від уламків скла та підозра на перелам кінцівки, її шпиталізували", — розказав він.
За його інформацією, через обстріл два будинки залишились без електрики. Зараз там працюють енергетики.
"Комісія зараз буде відпрацьовувати пошкодження, людям будемо видавати будівельні матеріали для закриття пошкоджених вікон та покрівель", — додав Третяк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня