• Головна
  • Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства
11:00, 19 березня

Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства

Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства

За участі начальника Покровської МВА Сергія Добряка та його заступника Олексія Стебеля відбулася робоча зустріч з працівниками ФОП «Бойко» і ФОП «Ковальчук». Під час неї обговорили фіналізацію процесу переходу до комунального підприємства, яке буде обслуговувати багатоквартирні будинки.

Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства, фото-1

У місті Покровськ наразі функціонують 4 ФОПи, з яких два, ФОП «Бойко» і ФОП «Ковальчук», обслуговують 155 багатоквартирних будинків у центральній частині міста і районі Динасового селища. Ці будинки тепер переходять під управління комунального підприємства «Господар». Ще два ФОП залишаються на ринку обслуговування, але можливо, з часом й інші багатоквартирні будинки перейдуть у підпорядкування КП.

Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства, фото-2
Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства, фото-3

«Необхідність у такому підприємстві стала очевидною після аналізу дій та звернень громадян за останні півтора роки, який відображає всю ситуацію. На контролі в «Управителів» 170 протермінованих звернень за період 2018 - 2024 роки. Однією із головних переваг цього переходу є швидке реагування на надзвичайні ситуації, включаючи ліквідацію обстрілів та інші екстрені випадки. Результативність роботи комунальників визначать вже особисто мешканці, коли з 1 квітня запрацює саме комунальне підприємство», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства, фото-4
Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства, фото-5

Суть змін у переході від приватного бізнесу до комунальної установи обслуговування важлива для всіх мешканців. Під час такого переходу особові та розрахункові рахунки абонентів зазнають змін, оскільки послуги надаватимуться новим постачальником. Також важливо розуміти, що дебіторська та кредиторська заборгованість переходить до комунального підприємства, і ці борги не зникають.

Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства, фото-6

«Були питання серед працівників про соціальні гарантії. Авжеж, вони будуть. Також передбачається оновлення інструменту та видача фірмового одягу. Людина, яка прийде до КП на роботу, матиме і соціальний захист, і перспективи в тому числі. Тому впевнений, що люди пішли з нашої зустрічі сповнені надії на продуктивну та комфортну співпрацю», - додав заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства, фото-7

Передбачається, що впровадження комунального підприємства не лише забезпечить нові стандарти обслуговування, а й розв'яже питання підтримки інфраструктури Покровська на місцевому рівні.

Розвиток комунальної сфери Покровської громади: триває перехід від ФОП до комунального підприємства, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...