• Головна
  • Психологічне розвантаження від ГО «Аваліст» для інспекторів Покровського ККСН
16:08, 20 березня

Психологічне розвантаження від ГО «Аваліст» для інспекторів Покровського ККСН

У Покровській громаді попри складний воєнний час вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення громади. Важливу роль у вирішенні різноманітних суспільних питань відіграють працівники Комітету самоорганізації населення. Саме вони забезпечують оперативне інформування та допомогу місцевим жителям. 

Психологічне розвантаження від ГО «Аваліст» для інспекторів Покровського ККСН, фото-1

Постійна взаємодія з населенням безпосередньо впливає на психоемоційний стан інспекторів. На допомогу їхньому ментальному здоров'ю прийшли надійні партнери Покровської МВА – громадська організація «Аваліст». 

Команда психологів провела для працівників Покровського ККСН безкоштовний психологічний тренінг. Під час групового заняття було відпрацьовано корисні вправи та навички, які допомагають активувати внутрішні ресурси та боротися зі стресом.

Психологічне розвантаження від ГО «Аваліст» для інспекторів Покровського ККСН, фото-2

«Ментальне здоров'я кожного з працівників – один з вирішальних чинників успішної діяльності колективу. Спостерігаючи за інспекторами можна сказати, що до стресу можна адаптуватись, але усунути його причину все ж таки краще. Дякуємо ГО «Аваліст» за підтримку та надані психологічні техніки. Впевнена, що знаючи їх  опановувати тривогу, страх буде легше, і в цей складний час вони дійсно допомагають триматися і відчувати себе більш спокійно», – підкреслила керівниця ККСН Марина Ухова.

Психологічне розвантаження від ГО «Аваліст» для інспекторів Покровського ККСН, фото-3

Передбачається, що зустріч із фахівцями допоможе надалі навчитися прислухатися до себе і звертати увагу на «тривожні дзвіночки», аби вчасно розпізнати проблему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...