• Головна
  • У Покровському УСЗН обговорили евакуацію незахищених верст населення
14:36, 21 березня

У Покровському УСЗН обговорили евакуацію незахищених верст населення

У Покровському УСЗН обговорили евакуацію незахищених верст населення

За останні місяці місто Покровськ стало свідком постійних обстрілів, що створюють загрозу безпеці мешканців. У зв'язку з цим міська влада активно закликає населення евакуюватися до більш віддалених від фронту територій.

Так, під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулася нарада, присвячена питанням евакуації незахищених верств населення в умовах погіршення безпекової ситуації в регіоні.

Зокрема, учасники наради обговорили план дій щодо вивезення маломобільних груп, одиноких осіб та людей з інвалідністю до безпечних місць в разі надзвичайних обставин. Разом з керівниками Управління соціального захисту населення було ретельно продумано організацію та координацію цього процесу.

У Покровському УСЗН обговорили евакуацію незахищених верст населення, фото-1

Згідно з планом, усі необхідні заходи та процедури щодо евакуації незахищених верств населення будуть реалізовані у найкоротші терміни з максимальною увагою до потреб кожного громадянина.

За словами Наталії Іваньо, евакуація незахищених верств населення є одним з пріоритетних завдань Покровської МВА для забезпечення захисту громадян.

«Безпека кожного жителя є нашим головним завданням, і ми готові докладати зусиль для того, щоб забезпечити її. Ми маємо створити такі умови, щоб кожна людина, незалежно від статусу чи фізичних можливостей, мала можливість евакуюватись у випадку небезпеки. Ми вже обговорили попередній план дій, але головне — це спільна робота та взаємодія усіх відділів та служб. Тільки разом ми зможемо забезпечити безпеку та добробут усіх мешканців нашої громади», – підкреслила Наталія Іваньо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...