![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
12:03, 26 березня
У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців
Сьогодні, 26 березня, місто Покровськ з усією країною відзначає десяту річницю з дня створення Національної гвардії України.
![У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгва..., фото-1 У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Привітати та нагородити нацгвардійців за їхню відвагу та відданість українському народу на урочистий захід завітав начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі заступником міського голови Миколою Шабельником.
![У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгва..., фото-2 У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Радий вітати вас з вашим професійним святом. Ми знаємо, що в лави Національної гвардії України люди йдуть виключно добровільно. Тобто ці люди свідомо, за покликом серця і духу йдуть боронити цілісність нашої держави. Взагалі основні завдання Нацгвардії України – це захист прав і свобод наших громадян, але сьогодні ми також вдячні вам за те, що ви бороните нашу рідну землю, нашу територіальну громаду від ворога. Ми раді вітати вас з професійним святом під українським прапором. Велика шана та низький уклін хлопцям та дівчатам, які, на жаль, загинули, велика шана ветеранам. Бажаю вам міцного здоров'я та завжди повертатись з бойового завдання живими та неушкодженими. Зі святом! Слава Україні!», – привітав присутніх начальник Покровської МВА Сергій Добряк.
![У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгва..., фото-3 У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгва..., фото-4 У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Національна гвардія України є невіддільною складовою системи безпеки країни. Основне завдання цього військового утворення — забезпечення громадської безпеки та охорона порядку. Протягом років своєї діяльності нацгвардійці неодноразово підтверджували свій високий професіоналізм та відданість захисту прав, життя, законних інтересів і свобод українського народу, держави та суспільства.
![У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгва..., фото-5 У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Особливою рисою Національної гвардії стала її участь у захисті країни в умовах війни. Нацгвардійці виконують важливі та відповідальні завдання як на передовій, так і в тилу. Вони є невіддільною частиною оборони України та героями нашого часу.
![У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгва..., фото-6 У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгва..., фото-7 У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
За мужність, самовідданість, зразкове виконання службового обов'язку, забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації та з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України військовослужбовців було нагороджено медалями «За оборону рідної держави».
![У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгва..., фото-8 У Покровську з нагоди професійного свята нагородили нацгвардійців, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...