• Головна
  • У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини
16:17, 27 березня

У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини

У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини

За участі керівників та співробітників закладів культури Покровської громади відбулась проміжна конференція з пошуку та збереження елементів нематеріальної культурної спадщини. Також до заходу доєдналась фахівчиня з питань розвитку, виявлення документування та популяризації елементів НКС в Донецькій області Людмила Савченко.

У ході зустрічі працівники клубних закладів та сільських бібліотек старостинських округів презентували свої напрацювання із пошуку нематеріальної культурної спадщини громади.

У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини, фото-1

До нематеріальної культурної спадщини належать пісні, обряди, усні традиції, знання про природу та всесвіт, також соціальні практики, які використовуються протягом кількох поколінь та є унікальними для певної місцевості. Також, вона несе у собі пов'язані з ними інструменти, предмети, артефакти і культурні надбання окремо взятого народу, краю або регіону.

У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини, фото-2
У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини, фото-3

Ряд важливих робочих питань озвучила у своєму виступі начальниця відділу культури Олена Олехнович, яка також висловила сподівання на активізацію роботи з нематеріальної культурної спадщини.

У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини, фото-4
У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини, фото-5

"Наша жива спадщина є запорукою нашої перемоги, основою для відновлення, джерелом нашої духовності, яку неможливо знищити жодною злочинною війною. Працівники культури Покровської громади зі свого боку докладатимуть максимум зусиль задля того, щоб нематеріальна культурна спадщина нашого регіону була збережена та позиціонована у світі", – підкреслила начальниця відділу культури Покровської міськради Олена Олехнович.

У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини, фото-6

Своєю чергою, фахівчиня Людмила Савченко наголосила, що для працівників культури Покровської ТГ важливо побудувати роботу на виявленні та декларуванні предметів нематеріальної культурної спадщини нашого краю. Дуже важливо чути голоси носіїв та людей, які доклали чимало зусиль до вивчення, збереження, документування та розвитку своєї спадщини.

У Покровській громаді працюють над виявленням та збереженням елементів нематеріальної культурної спадщини, фото-7

Проведення конференції дало можливість порушити важливі питання зі збереження історичного культурного надбання, поділитись інформацією щодо стану і перспектив його збереження та розвитку. Попереду на працівників культури чекає кропітка робота з документування елементів та підтвердження їх дійсності на території нашої громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...