• Головна
  • Покровська МВА долучилась до участі в засіданні регіональної координаційної ради
10:03, 4 квітня

Покровська МВА долучилась до участі в засіданні регіональної координаційної ради

Під головуванням заступника очільника Донецької ОДА Олександра Шевченка відбулось засідання регіональної координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми. Участь в заході також взяли заступниці начальника Покровської МВА Наталія Іваньо та Маргарита Ідрісова.

Покровська МВА долучилась до участі в засіданні регіональної координаційної ради, фото-1

У ході засідання було обговорено хід виконання рішень, прийнятих регіональною координаційною радою з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми від 31.10.2023; реалізацію державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом, у 2023 році та плани на поточний 2024 рік.

Покровська МВА долучилась до участі в засіданні регіональної координаційної ради, фото-2
Покровська МВА долучилась до участі в засіданні регіональної координаційної ради, фото-3

Також учасники заходу розглянули результати роботи Головного управління Національної поліції в Донецькій області у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі за 2023 рік.

Покровська МВА долучилась до участі в засіданні регіональної координаційної ради, фото-4

Окрему увагу приділили обговоренню результатів моніторингу й оцінки плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року у Донецькій області.

Покровська МВА долучилась до участі в засіданні регіональної координаційної ради, фото-5

Крім того, у ході засідання були озвучені можливості співпраці у 2024 році з громадськими та міжнародними організаціями щодо підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом.

Покровська МВА долучилась до участі в засіданні регіональної координаційної ради, фото-6

У підсумку наради члени координаційної ради визначили стратегічні напрямки подальших дій у сфері сімейної політики, гендерної рівності та протидії насильству. Результати засідання стануть важливим внеском у покращення умов існування та захист прав громадян в Донецькій області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...