![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
11:03, 4 квітня
У Покровську пропагандують здоровий спосіб життя
![У Покровську пропагандують здоровий спосіб життя У Покровську пропагандують здоровий спосіб життя](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 квітня в службовому приміщенні комунального некомерційного підприємства «Медичний центр з профілактики та лікування залежності м. Краматорськ» у м. Покровськ для підоблікових відділу пробації №16 м. Покровськ, що на Донеччині було проведено тренінгове заняття на тему «Ні шкідливим звичкам». В ході спілкування підобліковим пробації було нагадано про шкоду для здоров’я людини вживання наркотичних та алкогольних речовин, про токсичний вплив на печінку та діяльність нервової системи.
Метою заняття є формування у підоблікових інтересу до здорового способу життя та відродити престиж моральних цінностей, які допоможуть їм у подальшому реалізувати себе як повноцінну здорову особистість. Також нагадано про необхідність ведення законослухняного способу життя.
Подібні заходи можуть значно покращити безпеку громад, захистити молодь від впливу наркотиків і сприяти формуванню здорового суспільства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...