![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
09:04, 7 квітня
Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провели толоку
![Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провели толоку Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провели толоку](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні ми усі прагнемо перемоги й попри війну маємо дотримуватись доброї української традиції – спільної толоки. На весняне прибирання вийшли мешканці Першотравневого старостинського округу, які долучилися до загальноукраїнської акції «за чисте довкілля».
![Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провел..., фото-1 Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провели толоку, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Об'єднавшись, жителі разом зі старостою округу Олександром Уховим привели до ладу прилеглу територію навколо адміністративної будівлі: викосили траву, прибрали сміття та залишки торішнього листя.
![Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провел..., фото-2 Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провели толоку, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Особливу увагу приділили зоні відпочинку, яку торік облаштували власними силами.
![Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провел..., фото-3 Традиційні весняні прибирання: у Першотравневому СО провели толоку, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Завдяки спільним зусиллям територія стала більш привабливою та ще охайнішою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...